Układanie kostki brukowej Toruń
15 września, 2020
Jak kupić dom
15 września, 2020

Oprogramowanie enova365

System enova365 to nowatorski system ERP, dzięki któremu kierowanie przedsiębiorstwem staje się łatwe i kompleksowe. To interaktywne środowisko, posługujące się zbiorczą bazę danych, podzielone na moduły dopasowanych do potrzeb każdego typu przedsiębiorstwa. Jego producentem jest firma Soneta, która ma ugruntowaną pozycję na rynku polskim, dzięki ponad 20 letniej praktyce w branży i nowoczesności używanych rozwiązań technologicznych.

Co to jest system ERP?
ERP czyli z angielskiego Enterprise Resource Planning to absolutnie responsywny system, składający się z modułów połączonych ze sobą przez cały czas, integrujących i pomagających rozporządzanie zasobów przedsiębiorstwa. Dopasowany do rozmiaru działalności, ze względu na możliwość selekcji modułów i zwiększenia ich ilości z uwagi na format potrzeb.

Jak system enova365 działa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP umożliwia kompleksowe sterowanie firmy, wspiera sterowanie biznesem i przegląd danych. Zawiera wszelkie płaszczyzny działania, połączone z zarządzaniem finansami, księgowością, zakupami, sprzedażą, marketingiem, magazynem, produkcją, zapasami, serwisem czy projektami. Ułatwia dostęp pracowników do informacji, ale równolegle dba o ich bezpieczeństwo, działając w zgodzie z polskim prawem, dostosowuje się do aktualizowanych przepisów.

Dla jakich firm przeznaczony jest system enova365?

System ERP sprawdzi się zarówno w przypadku dużych, średnich jak i małych firm. Niezależnie od tego, czy firma jest na wczesnym etapie rozwoju, czy ma ugruntowaną pozycję w branży, enova365 oferuje funkcjonalne trzy podstawowe zestawy modułów – platynowy, złoty lub srebrny, które w każdej chwili można rozszerzyć o następne moduły. Dzięki temu system enova365 dostosowuje się do firmy każdej wielkości.

W jaki sposób działa system ERP enova365?

Pomimo tego, że moduły mogą funkcjonować osobno, jednakowa baza danych dla wszystkich zakupionych modułów, oferowana przez firmę Soneta, umożliwia wdrażanie informacji dostępnych dla wszystkich upoważnionych pracowników w każdym dziale firmy, gdy jest to niezbędne. Korzystanie z systemu umożliwia umieszczanie wzorców systemów pracy, przyznawanie obowiązków i wypisywanie zestawień i raportów. Działa: zbierając, magazynując i badając dane, w taki sposób, by jak najwydajniej usprawnić krążenie informacji i uprościć wszelkie procesy biznesowe. Standaryzacja procesów ułatwia pracę, a mechanizacja czynności pozwala wyeliminować błędy ludzkie.

Dlaczego warto wybrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce funkcjonalnym systemem, proponującym usługę użytkowania systemu ERP, na urządzeniach zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. System jest również dostępny online oraz w chmurze, co pozwala firmie na korzystanie z danych tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wdrożyć system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie nie jest wymagana specjalistyczna wiedza IT. Przedsiębiorstwo może umówić się na spotkanie z autoryzowanym partnerem, który wskaże moduły, które będą najbardziej przydatne dla przedsiębiorstwa, a wraz z podjęciem decyzji o zastosowaniu systemu, firma wdrażająca instaluje po czym konfiguruje wytypowane moduły i organizuje szkolenia z obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Możliwości pozyskania licencji

Zakup licencji

Wybór tego tradycyjnego rozwiązania oznacza, że przedsiębiorstwo zostaje dożywotnim właścicielem licencji. Ponadto w koszt zakupu wlicza się 12-miesięczną gwarancję. Licencja zezwala na ciągłe aktualizowanie oprogramowania do nowych wersji. Taki układ usatysfakcjonuje tych, którzy preferują zakupy na własność lub otrzymali dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament pozwala na wynajęcie oprogramowania do użytkowania wybranych modułów, w oparciu o miesięczne opłaty. Ten wariant jest przeznaczony zwłaszcza dla małych i średnich firm z szybko rozwijającą się strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

System w chmurze to następna oferta usługowa. W cenie abonamentu znajduje się wynajem modułów razem z serwerem w chmurze Microsoft Azure, backupami i aktualizacjami. Taki rodzaj licencjonowania wskazany jest dla firm, które nie chcą inwestowania w specjalistów IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Korzystając z systemu enova365, firma zyskuje przede wszystkim wysoki standard bezpieczeństwa przechowywania danych. Funkcjonalność systemu oddziałuje na operatywne zarządzanie czasem pracy, redukcje kosztów działalności i usunięcie ryzyka błędu. Z kolei szybki dostęp do analiz biznesowych i wszelkich informacji, umożliwia pracę na wysokim poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system rośnie wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w granicach dogodnego abonamentu. Enova365 staje się najlepszym partnerem w biznesie.

wdrożenia enova

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok