Trwałe usuwanie włosów, czyli depilacja laserem
1 grudnia, 2016
Porady na temat dekoracji ślubnych
8 grudnia, 2016

Oprawa wizualna uroczystości weselnych

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Profesjonalny Dj na wesele

Czy wspólnie myślicie o tak spektakularnym pierwszym tańcu, że goście padną z wrażenia i długo pozostanie on w ich pamięci? O atmosferze przesiąkniętej magią, zdumieniu w oczach najukochańszych wam osób oraz swoich? Jeśli Wasza odpowiedź brzmi twierdząco, z pewnością potrzebujecie wytwornicy urokliwych chmur.

Ślub stanowi jeden z najistotniejszych etapów w życiu – nie można tego zakwestionować. Calutkie przygotowania muszą być idealnie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, gdyż nikt nie chce zakosztować w takiej chwili jakichkolwiek niedogodności związanych, przykładowo z bezczelnością podpitego dj’a, tandetnym tortem weselnym albo spragnionymi gośćmi ze względu na niedostatek dań. Skoro zdecydowaliśmy się na dj’a, musimy trochę wcześniej zarezerwować sobie u niego termin, porozmawiać o tym, czego od niego oczekujemy podczas tej specjalnej okazji, podpisać umowę (która mieści w sobie wszelkie detale), podtrzymywać z nim kontakt telefoniczny (najlepiej, gdyby był osiągalny przez cały dzień) i co równie istotne – uzgodnić wcześniej harmonogram przyjęcia. Dobrze jest jeżeli pojawi się on na nim o wiele wcześniej, ażeby zorganizować cały sprzęt. Kompetentny dj nie tylko zadba o doskonałą oprawę muzyczną, ale także przeprowadzi całą uroczystość zapełniając ją oryginalnymi zabawami, tańcami integracyjnymi i oczywiście dostateczną dozą humoru.

Pomysł na efektowne wesele

Aby tradycyjny taniec nabrał niespotykanego charakteru, powinniśmy zakupić bądź wypożyczyć wytwornicę dymu ciężkiego. Korzystając z niej będziemy tańczyć w licznych, widowiskowych chmurach kłębiących się przy podłodze. Funkcjonowanie wytwornicy opiera się w skrócie na oziębianiu dymu, a później transportowaniu go w kierunku ziemi. W urządzeniu musi znajdować się rozdrobniony lód bądź wkłady suchego lodu o wadze od 4 do 8 kilogramów. Dymownica wyeksponuje większość efektów optycznych oraz sprawi, że ów wieczór będzie naprawdę magiczny. Jeśli szukamy takiego sprzętu na własne wesele, powinnyśmy wejść na stronę dj’a Robby’ego. Decydując się na niego jako na aranżera oprawy muzycznej można liczyć na cudowny taniec niczym z filmu „Nieodparty urok” (grają w nim Sarah Michelle Gellar i Sean Patrick Flanery). Można też wpisać w wyszukiwarkę wyrażenia „Ciężki dym Warszawa” i wynaleźć w wynikach propozycje najmu takiej wytwornicy. Jest idealna na wszelakiego typu uroczystości okolicznościowe, na przykład:

  • dyskoteki
  • imprezy klubowe, np. z okazji walentynek itp.
  • przyjęcia prywatne, np. „domówki”
  • przyjęcia służbowe, przykładowo w siedzibie firmy
  • imprezy karnawałowe
  • wesela w lokalu
  • bale maturalne
  • pozostałe przyjęcia okazjonalne, które wymagają specjalnej oprawy wizualnej oraz dźwiękowej

Oprócz romantycznych chmur niosących się w trakcie uroczystości możemy zapoznać się z propozycją przygotowywania syntetycznego śniegu (piany bądź baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn i konfetti czy wyrzutni oraz działek CO2. Jeżeli chodzi o wytwornicę baniek mydlanych częstokroć dokupuje się fluorescencyjny płyn UV, żeby otrzymać świetny rezultat „lśniących” baniek. Tymczasem sztuczny śnieg doskonale nadaje się na prywatki domowe, w lokalu czy barze. Można go stosować przez pełen rok, niezależnie od tego czy temperatura na zewnątrz wynosi +25 bądź -25 stopni. Mistrzowsko sprawdzi się w „zimowym” repertuarze teatrów. Na zabawach typu „Piana Party” za to prym będzie wieść wytwornica gęstej piany – zarówno w plenerze, jak i w klubach. Wyrzutnia CO2 może być wykorzystana na weselu w punkcie przełomowym, eventach bądź koncertach.

Wynajem wytwornicy dymu

Wynajem wytwornicy ciężkiego dymu jest najciekawszym zabiegiem na „zakamuflowanie” wszelkich błędów, które powstają podczas tańca. Chmury przesłonią cały parkiet łącznie z Waszymi stopami do 20 cm w górę. W ogóle nie będzie zatem widać, np. kiedy któreś z was nadepnie małżonkowi na stopie. Rodzina oraz przyjaciele oniemieją z wrażenia, zaś ich wzrok będzie zwrócony jedynie na Wasze radosne twarze pełne szczęścia. Można niewątpliwie samemu kupić dymownicę i zapoznać się z jej obsługą. Jeśli zależy Wam natomiast właśnie na tym niezastąpionym „tańcu w obłokach”, warto ją wydzierżawić wraz z obsługą. W ogóle nie będziecie musieli zadręczać się, jeżeli cokolwiek pójdzie nie po Waszej myśli. Często wynajmujący uzupełnia ją w specjalny roztwór, który jest w cenie wynajęcia. Należy nadmienić, że zamiast zwykłych kostek lodu (takich, które wsypujemy do drinków) lepiej jest kupić suchy lód. Primo – jest dużo skuteczniejszy, Secundo – wytwarza niewspółmiernie wspanialszy skutek, po trzecie – koszt zakupu 10-15 kg nie jest duży i stanowi około 150 – 250 zł. Pamiętajmy, ażeby zapytać wynajmującego czy udostępni nam markowe urządzenie. Lepiej wcale nie decydować się na popularniejsze „podróbki”, ponieważ nie otrzymamy takiego wyniku na jaki liczymy.

O szczegółach dowiesz się klikając w ten link – Ciężki dym Warszawa

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok