Nowoczesne maszyny zakręcające, czyli zakręcarki firmy Zalkin
26 kwietnia, 2017
dj bydgoszcz dj na wesele dj na imprezy w bydgoszczy
Profesjonalny DJ zastąpi każdy alkohol
1 maja, 2017

Filmowanie i fotografowanie dronem

filmowanie z powietrza filmowanie z drona filmowanie dronem firma

filmowanie z powietrza filmowanie z drona filmowanie dronem firma

Filmowanie z powietrza przy użyciu drona

Ostatnio filmowanie dronem stało się niezwykle modne z racji tego, iż przysparza sporo profitów. Głównie – mamy możliwość nim rejestrować nieomalże wszystko. Dokładne dyrektywy daje polskie ustawodawstwo, jakie rąbnięcia rejestrowania z małej odległości konkretnych twarzy (bez zgody nagrywanych). Po drugie – te specyficzne ujęcia są ważne dla developerów, wywiadowców, kreatorów imprez sportowych czy właścicieli gospodarstw rolnych. Rejestrowanie dobrym dronem opiera się na idealnym sprzęcie, np. aparacie o jakości 4K. Jest w stanie robić manewry gdziekolwiek spojrzeć i zupełnie nie traci jednocześnie pewności. Też przedmiot filmu nie ulega wibracjom – lecz to może poniektórzy zapamiętali z odległych czasów, gdy nie dało się „kliknąć” dokładnego zdjęcia aparatem fotograficznym zainstalowaną w telefonie komórkowym. Swoją drogą – opisane czasy ekspresowo odeszły w niepamięć. Filmowanie z powietrza opiera się na ultranowoczesnej technice, jaka pozwala na tworzenie niesamowicie wyraźnych filmików, np. ukształtowania terenu, a taka możliwość przede wszystkim dla producentów rolnych ma kluczowe znaczenie.

Gdzie najlepiej zastosować drona?

Dzięki ultranowoczesnym dronom możemy w ekspresowy sposób przygotować dokumentację dla agentów nieruchomości, którzy pragną mieć doprawdy dobrej klasy zdjęcia i filmy domów i działek na sprzedaż. Chcą ponadto, by na ujęciach z drona znalazły się, przykładowo dzielnica, w której znajduje się działka, komunikacja miejska czy przyjemności, m. in. ogród zoologiczny czy aqua-aerobik. Znakomicie wyeksponowany towar, to lepsza szansa na sprzedaż w interesującej dla nich stawce. Sporo biur zajmujących się obrotem nieruchomości wręcza filmy z powietrza wybranych budynków i filmy 360 stopni. Interesant może wówczas szczegółowo zapoznać się z tym, co postanawia kupić.

Filmy z drona są niezastąpione podczas przeprowadzania inspekcji technicznych. Z oferty rejestrowania przy użyciu drona mogą skorzystać przedsiębiorstwa budowlane, zakłady przemysłowe, kierownicy dróg oraz autostrad, właściciele gospodarstw rolnych i geodeci. Statki powietrzne pilotowane zdalnie mogą dokumentować obiekty znajdujące się na znacznej przestrzeni, np. linie energetyczne. Statki powietrzne pilotowane zdalnie są uzbrojone w kamerę termowizyjną, jaka nieprzerwanie sprawdza niedobory ciepła (dotyczy to elektrociepłowni).

Właściciele gruntów rolnych także nie mogą narzekać, bo rzeczywiście za pomocą dronów mają szansę starannie opracować moment zbiorów oraz ulepszyć użyźnianie roli. Filmy z powietrza są potrzebne przy wycince lasów oraz podczas analizowania liczebności nowych drzewek.

Wszystkie wydarzenia związane z aktywnością fizyczną, transmisje z różnych spotkań na żywo, wesela, imieniny, festiwale – mają możliwość pojawić się w oku kamery zamontowanej w nowoczesnym dronie. Z diametralnie innej pozycji, zatem z dużej wysokości. Tworzenie nietypowych zdjęć z drona jest ofertą dla Państwa Młodych oraz uczestników imprezy, którzy zamierzają sprawić im niespodziankę w owym wyczekiwanym dniu.

Spoty reklamowe dronem

Wszelakie czynności przy użyciu massmediów są efektywne wtedy, kiedy ich efektywność mamy szansę faktycznie zmierzyć, m. in. ilością Interesantów czerpiących z wypróbowanej usługi czy kupujących określony artykuł. Filmy promocyjne z drona na sto procent zainteresują starych Konsumentów i zjednają kolejnych. Współcześnie wcale nie wystarczy już nakład dużej ilości ulotek, ani zwyczajne filmy marketingowe w TV (do których odbiorcy bardzo szybko zdążyli nawyknąć). Pozostaje wszystkich czymś zadziwić, a drony nadają się do opisanego zadania idealnie. By zdobyć kolejnych Kontrahentów, można nagrać atrakcyjny spot promocyjny z perspektywy drona dotyczący, m. in. egzotycznego obszaru do zobaczenia w regionie. Z oferty kręcenia dronem mają możliwość korzystać karczmy, kurorty, ośrodki sportowe i zdrowotne, supermarkety oraz przedsiębiorstwa transportowe. Zatem wszyscy interesanci, którym zależy na nakręceniu filmu na dużo większym terenie – ogólnie rzecz ujmując nie tylko wspaniałej rodzimej przyrody, lecz też pojazdów służących do dostarczania ekwipunku na znacznych odległościach. Nasz kraj obfituje w niezwykłą architektonikę oraz niezwykłą przyrodę, natomiast potwierdzeniem owej tezy jest to, iż w każdym roku dają o sobie znać tysiące rodowitych oraz zagranicznych gości.

Spoty reklamowe dronem mogą być rzetelnie zainscenizowane i gotowe do emitowania, m. in. w TV czy na monitorach ledowych. Jeżeli chcemy we własnym zakresie zająć się robieniem wszystkich ujęć, w tym: dobieraniem najkorzystniejszych oraz montowaniem ich w optymalnej kolejności, to musimy omawianą wersję uzgodnić z „wypożyczoną” firmą od razu. Czyli, iż wolimy uzyskać czyste nagranie zdatne do późniejszej obróbki.

Przeważnie firmy, które porządnie zajmują się konstruowaniem filmów i fotografii przy pomocy dronów, gwarantują całościowe usługi dobrane na potrzeby indywidualnych pomysłów każdego Klienta, m. in. przygotowanie specjalnego scenariusza z uwzględnieniem wszystkich sugestii, fotografie z dronów w wysokiej jakości, tło instrumentalne czy profesjonalnie zaaranżowana ścieżka dźwiękowa, a dodatkowo możliwość zrobienia jednej albo kilku odmian językowych na potrzeby zmontowanego filmu. Materiał – czyli wszystko to, co było w pamięci bezzałogowego statku – można wstawić na różnorodnych nośnikach, np. na mobilnym dysku lub płycie DVD. W takiej sytuacji mamy szansę w dowolny sposób go powielać, przykładowo dla najbliższych i przyjaciół.

Jeśli zajęła Cię tematyka robienia filmów oraz wykonywania fotografii w całkowicie nowy sposób, kliknij w odnośnik obok – spoty reklamowe dronem – a odnajdziesz dużo więcej interesujących informacji.

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok