Kto może żądać alimentów? Porady adwokata
5 kwietnia, 2017
W jakich sprawach może doradzić nam notariusz?
11 kwietnia, 2017

Wynajem telebimu bardziej się opłaca

profesjonalna obsługa imprez wynajem ekranów LED sprzedaż telebimów

Telebimy od jakiegoś czasu są solidnym punktem wielkomiejskiej architektury. Obszary, w jakich są zamontowane, nabierają całkiem nowego charakteru. Są częściej obchodzone, natomiast informacje w szybszym tempie są zapamiętywane przez potencjalnych Odbiorców. Metoda LED na sto procent ma mnóstwo walorów, tymczasem wcale nie należy do najtańszych. Czynniki atmosferyczne nie oddziałują w żaden sposób na czytelność ekranu LED, ani na sposób przedstawiania przez niego treści. Niektóre są naprawdę bardzo jasne, że można je zaobserwować z odległości co najmniej kilkunastu metrów. Ponadto światło absolutnie nie stanowi istotniejszego kłopotu – wszystkie obrazy są perfekcyjnie widoczne. Dzięki zastosowaniu ochrony IP 65 ekrany LED efektywnie działają w trakcie śnieżycy, gradu bądź ulewy. Do dzisiejszego dnia są traktowane jako sztandarowy środek do dostarczania wielorakich informacji, m in. materiałów reklamowych, kursów walut lub wyników sportowych. Jako pionierskie narzędzie marketingowe telebimy stały się praktycznie wskazane.

Jaki wybrać telebim?

Wiele małych rzeczy stało się wielkimi właśnie dzięki reklamie – to sprawa oczywista. Aby powiększyć sprzedaż, m. in. poszerzyć grono oddanych Odbiorców oraz zaciekawić kolejnych, należy zdecydowanie wybrać sposób promocji. Marki, jakie mogą dać o wiele więcej pieniędzy, będą publikowały spoty marketingowe na wielkich ekranach LED albo zachwalać swoje wyroby w telewizji. W jaki sposób faktycznie rysuje się nam kwestia z telebimami? Czy wynajem ekranów jest teraz rzeczywiście taki dogodny? W jaki sposób ma się kwestia z telebimami z perspektywy technicznej? Co zrobić, ażeby po długim okresie (m in. po wielu latach) wyglądał jak nowy? Mówiąc w skrócie nie ma możliwości w kilku słowach odpowiedzieć na wszystkie pytania, bo wybrane rzeczy znają wyłącznie osoby doskonale rozumiejące branżę.

Planując nabycie lub wynajem telebimów, powinniśmy spojrzeć na parę podstawowych kwestii, które mają duży wpływ na jego pracę po długim czasie. W sumie nie chodzi wyłącznie o opłatę oraz jakość, na które pierwotnie kierują uwagę nabywcy.

Jakość diod, z których został przygotowany ekran LED

Wyżej wymieniony czynnik rozstrzyga o żywotności ekranu LED, jego czystości i… cenie. Duże wyświetlacze ledowe niesłychanie tanie są powszechnie skonstruowane z chińskich diod, które mają bardzo małą przejrzystość oraz potrafią sprawiać wiele kłopotów podczas konserwacji. Prócz tego wielokrotnie można zaobserwować nierówny koloryt ekranu, jakie są najzwyczajniej w świecie odmiennością temperatur, która ma miejsce w diodach o przeróżnych barwach. Dużo bardziej opłacalny jest obecnie wynajem ekranów LED, które są tworzone w Tajwanie. Nie łudźmy się jednak – najatrakcyjniejsze wyświetlacze diodowe są budowane w Stanach Zjednoczonych oraz Japonii.

Metoda mocowania indywidualnych diod

Ważne jest także to, czy są nakładane ręcznie czy przemysłowo. Jeżeli chodzi o diody montowane manualnie, powinniśmy brać pod uwagę to, iż pojedyncze diody mają możliwość się „przepalić” i będą przygasać. W efekcie na telebimie będą obserwowalne nieoświetlone punkciki, natomiast naprawa także nie należy do najlżejszych. Diody montowane mechanicznie nie wyrządzą nam wymienionych kłopotów.

Precyzyjność telebimu

W zasadzie nie może być uzależniona od warunków zewnętrznych, m in. ciepłoty powietrza czy nasłonecznienia. Jasność rzędu 5.000-7.000 cd wystarczy, aby można było pokazywać treści reklamowe w którychkolwiek warunkach, chociażby w czasie obfitych deszczów.

Oprogramowanie

Musimy bezwarunkowo spojrzeć na oprogramowanie, przy użyciu jakiego będziemy mieli możliwość nanosić zmiany na telebimie, a dokładniej transmitować kolejne materiały promocyjne, dobierać je w konkretnej kolejności itp. Doskonale by było, jeżeliby telebimem można było kierować zdalnie (więc przez Internet). Jednym z najlepszych programów jest naturalnie Screen Show firmy Revolution-Tech. Mamy szansę podczas jego stosowania aranżować faktycznie rozbudowane połączenia materiałów promocyjnych, co zarówno dla firmy podnajmującej telebim, jak również dla najemcy, jest wyjątkowo ważne.

Czy opłaca się kupić ekran LED?

Całość zależy od tego, w której okolicy będzie zamontowany, jakiej będzie wielkości i jakości. W przypadku kiedy zapłacimy za chiński ekran LED, wtedy z całą pewnością trzeba brać pod uwagę to, iż będzie potrzebować sporej liczby modernizacji, zaś w przyszłości – dużych kosztów. Telebim posiada wyjątkową przewagę nad typowymi wewnętrznymi przekaźnikami treści reklamowych, np. billboardami. Inna jest po prostu widoczność obrazu. Kupujący mocno zwracają uwagę na pomysłowe obrazy, które zajmują identycznie jak obrazy w kinie. Dla pewnych osób odpłatność wynajęcia telebimu będzie z pewnością stawką zaporową, natomiast na zamontowanie ekranu LED powinniśmy posiadać określone upoważnienie (absolutnie nie możemy postawić zaprezentowanego wysokiego obiektu w losowym miejscu). Trzeba wspomnieć, iż wyświetlacze LED w ogóle nie mogą być montowane równolegle do drogi, bo oślepiają swoją jasnością kierowców – są więc rozpatrywane troszkę jak zagrożenie. Dobrze jest jednakże zakupić czy pożyczyć właściwej jakości telebim, ponieważ Kupujący w przedstawionym przypadku lepiej zauważają treści reklamowe. Zaś przedsiębiorstwa chętniej płacą za transmisję materiałów, ponieważ wpływa to na sprzedaż.

Jeśli jesteś zaintrygowany przedstawioną formą reklamy, kliknij w odnośnik znajdujący się w tym miejscu – Wynajem telebimów

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok