Chirurgia stomatologiczna usuwanie ósemek ekstrakcja zęba
Chirurgia twarzowo-szczękowa
2 września, 2020
Pozycjonowanie wizytówek firmy w mapach google
Optymalizacja i pozycjonowanie wizytówek w Google maps
11 września, 2020

Termiczny kubek na każdą okazję

O kubkach termicznych rozmyślamy z reguły w sezonie zimowo-jesiennym, kiedy chcemy nosić ciepłą kawę albo herbatę do pracy, do szkoły, a także na przykład w podróż samochodem lub pociągiem. Nie pamiętamy , że kubki termiczne nie tylko przedłużają ciepło, ale także sprawdzają się do noszenia chłodnego napoju w upały. Który kubek będzie najlepszy dla Ciebie? To zależy , czy potrzebujesz kubka na co dzień do użytku, czy bardziej głowisz się nad turystycznymi termosami. Wyśmienity kubek termiczny na kilka godzin zatrzyma ciepło herbaty lub chłód napoju. Z tej przyczyny z kubka termicznego można korzystać w ciągu roku, tym bardziej że jest on produktem bardzo wygodnym i szczelnym, dlatego znajdzie zastosowanie w różnych sytuacjach.

Na co zwrócić uwagę, kupując kubek termiczny?

Jeżeli podejmujemy zakup kubka termicznego, warto najpierw zwrócić uwagę na parę istotnych szczegółów. Przede wszystkim szczególnie ważny jest materiał produkcji. Tak dostosujemy jego przeznaczenie i trwałość zachowania ciepła lub zimna. Następnym elementem jest przykrywka . Powinna być nie tylko hermetycznie zamykana, aby utrzymywać ciepło lub zimno wewnątrz na odpowiednim poziomie, ale także zapewniać komfortowy sposób picia. Należy również dobrać kształt termicznego kubka i jego objętość. Termiczne kubki o niskiej pojemności nie sprawdzą się na dłuższych podróżach, z uwagi na to w tym zakresie warto dobrać rozmiar termicznego kubka do swoich potrzeb. Z kolei jego kształt ma też znaczenie pod względem użytkowym. Wolimy, by posiadał komfortowy uchwyt i nie ślizgał się w ręce czy nawet w rękawiczce. Ponadto lepiej by był stabilny, a kiedy chcemy korzystać z niego w samochodzie, lepiej by mieścił się w miejscu wyznaczonym na kubek.

Który kubek wybrać?

Kubek termiczny dobry do pracy lub do biura

Termiczne kubki często kupujemy z myślą o pracy. Jeśli chodzi o materiały, z których zostały wykonane, większość z nich będzie dobry do pracy. Wybór kubka termicznego do pracy lepiej jednak uzależnić od stylu pracy. W biurze odpowiednie będą niemal wszystkie termiczne kubki, jakie gwarantują długi czas utrzymania ciepła lub zimna. Możemy wybrać malowniczy ceramiczny kubek, szklany lub wykonany z tytanu. Nie dość, że występują w różnych wzorach i kolorach, to jeszcze są wygodne, lekkie i nie chłoną zapachów. Czasami do pracy decydujemy się na kubki termiczne plastikowe, choć one słabiej zachowują ciepło i zimno. Charakter pracy ma znaczenie, z uwagi na trwałość. Nie każdy termiczny kubek będzie dobry dla kierowcy czy dla pracownika budowy. Chociaż z uwagi na to, że np. kubek ceramiczny czy szklany jest słabiej trwały na zniszczenie.

Który kubek termiczny będzie dobry dla dziecka?

Kubek termiczny dla dziecka musi być przede wszystkim lekki, wygodny, szczelny oraz bezpieczny. Dlatego najczęściej kupowanymi kubkami termicznymi dla dzieci są kubki plastikowe. Są one dość niedrogie, znajdziemy wśród nich dużo wzorów i kolorów, a poza tym są wygodne. Bez przeszkód wejdą do plecaka i nie sprawią trudności w użytku. I choć słabiej utrzymują zimno lub ciepło i stosunkowo nie są tak trwałe, nadal są bezpieczne dla dziecka. Przy upuszczeniu nie rozpadną się jak np. kubek ceramiczny czy szklany.

Kubek termiczny dobry na spacer

Plastikowy kubek termiczny sprawdzi się także na spacer, gdy potrzebujemy lekkiego termicznego kubka, ale nie myślimy o długotrwałym zatrzymaniu ciepła lub chłodu. Jeżeli jednak zatrzymanie ciepła lub zimna jest konieczne, warto wybrać kubek z tritanu. Są one łatwe w przenoszeniu, komfortowe, a dodatkowo nie zawierają związków BPA i są obojętne na drobnoustroje. Są trochę droższe i można je porysować, ale są dobre za sprawą swoich zalet.

Które kubki termiczne zda egzamin w czasie wycieczki?

Wybierając się na dłuższą wycieczkę z reguły patrzymy, żeby kubek termiczny jak najdłużej utrzymywał zimno lub ciepło napoju wewnątrz. Ze względu na to najtrafniejszym kubkiem termicznym na wycieczkę okazuje się kubek stalowy. Te kubki termiczne najlepiej w porównaniu do pozostałych utrzymują ciepło lub zimno, ze względu na to, że są świetnie izolowane, dzięki czemu trzymają ciepło lub zimno na wiele godzin. Co więcej mają solidną budowę i są niewzruszone na upadki. Minusem stalowego kubka termicznego jest jego ciężar, ponieważ jest on cięższy niż inne.

Kubek termiczny najlepszy do samochodu

W pojeździe musimy bardzo uważać, dlatego kubek termiczny pasujący do samochodu jest przede wszystkim wytrzymały, szczelny i świetnie utrzymuje ciepło lub zimno. Termiczne kubki porcelanowe, szklane czy plastikowe są za bardzo nieodporne na uszkodzenia, żeby nadawały się do auta. Ze względu na to najlepszymi kubkami termicznymi do samochodu są te przygotowane ze stali lub z tytanu. Tego rodzaju kubki są wytrzymałe i przez długi czas utrzymują ciepło lub zimno napoju.

Dobry kubek termiczny na prezent

Szukając prezentów najczęściej cenimy produkty z dobrym wyglądem, dlatego w tym zakresie najlepiej sprawdzą się kubki termiczne ceramiczne lub szklane. Kubki szklane posiadają swój charakter, natomiast kubki ceramiczne wielką ilość interesujących wzorów i kolorów. Chociaż kubki plastikowe również cechują się dużym wyborem wzorów, nie zalecamy ich na prezent.

Contigo West loop 

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok