Pojazdy uprzywilejowane zezwolenia
28 lutego, 2017
Bezbolesne leczenie nadpotliwości
4 marca, 2017

Depilacja laserem medycznym

Depilacja laserowa Włocławek Laseroterapia dla mężczyzn w Grudziądzu Usuwania owłosienia na całe życie

Klasyczne metody usuwania owłosienia

Dziś nie wyłącznie przedstawicielki płci nadobnej fantazjują o tym, by posiadać niesamowite, sprężyste i perfekcyjnie gładkie ciało. Nierzadko nie pamięta się o takie kwestii, iż multum nietutejszych przedsiębiorstw wdraża kosmetyki dla panów, między innymi kredki do oczu, balsamy do ust bądź podkłady. Panowie mają możliwość wyszukiwać spośród wielu chwytów do akcentowania swojej urody. A co konkretnie dzieje się w przedmiocie depilacji? Mężczyźni, którzy praktykują szczególne sporty, a właściwie muszą nakładać na siebie profesjonalne stroje (np. w trakcie wyścigów kolarskich czy w trakcie pływania), są przymuszeni do depilowania poszczególnych części sylwetki. Rowerzyści muszą koniecznie golić całe kończyny, a krauliści – włosy na głowie oraz tors. Z których taktyk mają możliwość korzystać? Bezsprzecznie ze wszystkich dostępnych w drogeriach i gabinetach kosmetycznych. Ciało muszą golić za pośrednictwem jednorazowych maszynek, wosku oraz specjalistycznych balsamów. Jest to połączone jednakże z pewnymi komplikacjami. Nade wszystko z dużym nakładem czasu i systematycznym odtwarzaniem przedstawionej operacji. Czy funkcjonują inne zabiegi na uwolnienie się od niepotrzebnego owłosienia?

Laserowe usuwanie owłosienia

Panie bardzo często zapisują się do kosmetyczek na zabiegi depilacji laserowej, bo ma ona niezmiernie dużo plusów. Po pierwsze – po kilku wizytach w salonie nie musimy już przenigdy denerwować się niepożądanym owłosieniem (depilacja laserowa usuwa je na całe życie). Po drugie – terapia jest w pełni pewny oraz bezbolesny. Po trzecie – nie musimy na niego wyznaczać góry pieniędzy (wystarczy jedynie kilka sesji). Oraz ostatnie – pewnie najważniejsze – koniec z systematyczną epilacją. Dlaczego w takim przypadku nigdy nie mieliby z niej korzystać dżentelmeni? Sporo z nich jest zaciekawionych ciekawostkami w tematyce mody i urody. Kupują nie jedynie normalne kremy do pielęgnacji cery, lecz też bardziej luksusowe „specjały”. Wiązką lasera mamy szansę nie tylko zwalczać zbyteczne włosy, ale też leczyć nadmierne wydzielanie potu. Mężczyźni mają szanse zatem uwolnić się od włosów pod pachami, wrastających włosów w obszarach intymnych (z którymi nieraz mają problem przedstawicielki płci pięknej) czy brzydkich włosów z palców u stóp. Ci, którzy uskarżają się na duże owłosienie w okolicy pleców, również prosto i skutecznie mają możliwość się go pozbyć.

Zanim udamy się na zabieg…

Na początku powinno się koniecznie zetknąć się ze specjalistą (kosmetyczką), jaki sprawdzi stan naszej skóry, zdefiniuje jej rodzaj oraz wykluczy przeciwwskazania. Następnie odbierzemy wystarczająco rozległą listę odnoszącą się do tego, czego nie można robić przed zabiegiem i z jakim wyprzedzeniem czasu. Ogólne zasady są następujące:

Przed każdym zabiegiem należy dobrze wyczyścić skórę. W żadnym przypadku nie możemy nanosić na nią intensywnych balsamów, kremów brązujących i różnorodnych kosmetyków. Skóra niewątpliwie powinna być ogolona, z zabezpieczeniem niedużego obszaru. Kosmetyczka przysunie we wskazane miejsce szczególne urządzenie przeznaczone do weryfikowania parametrów włosków. Skóra bynajmniej nie może być zaczerwieniona czy mocno przesuszona. Na kilkanaście dni przed wizytą nie można wykorzystywać automatycznych metod redukowania owłosienia, np. wosku czy maszynek zasilanych prądem.

O pozostałych zaleceniach przed spotkaniem bez wątpienia powiadomi nas kosmetolog. Każda skóra jest wyjątkowa, ma odrębne potrzeby oraz należy wykorzystywać odmienną pielęgnację. Zatem pozostaje dopasować parametry lasera, by absolutnie nie było żadnych przykrych konsekwencji, przykładowo poparzeń. Realizuje się to za pomocą głowicy Skintel. Deszyfruje ono zakres aktywnej melaniny w skórze i na owej podstawie opisuje moc wiązki światła. W czasie epilacji powinniśmy się poczuć komfortowo, gdyż praktycznie w ogóle nie ma żadnego ryzyka, że powstaną szpetne blizny albo odmienne skazy.

Można zrobić zabieg depilacji laserowej na oliwkowej skórze

Wszystko jest uzależnione od tego, z którego rzeczywiście systemu będzie korzystał określony salon. Depilacja oliwkowej skóry jest wykonalna od kilku miesięcy dzięki rewolucyjnemu laserowi Palomar Vectus. Wiązka światła jest dobierana indywidualnie, a do skóry na wstępie zbliża się część pomiarową. Ryzyko poparzeń na pewno absolutnie nie istnieje. Mamy możliwość w takim przypadku umówić się na konsultację do kosmetyczki w dowolnym okresie. Śniada twarz jest problemem w przypadku rozmaitych akcesoriów, jakie w ogóle nie są tak funkcjonalne oraz czerpią z starszej technologii leczenia niepotrzebnego owłosienia.

Depilacja z użyciem lasera jest bezspornie genialnym planem dla wszystkich mężczyzn, którzy zamierzają uwolnić się od zbędnego owłosienia z klatki piersiowej bądź okolic pośladków. Aktualnie zwraca się uwagę na albowiem komfort funkcjonowania. Skoro coś nas blokuje, a uwolnienie się od „owego czegoś” praktycznie w ogóle nie ma jakichkolwiek szkodliwych efektów zdrowotnych, można się na to bez nerwów zdecydować. Jeżeli planujesz poczytać o wiele więcej o tej terapii, kliknij w ów odnośnik – Depilacja laserowa

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok