Haluksy – w jaki sposób zapobiegać? Kiedy stosować leczenie zachowawcze a kiedy operować?
23 marca, 2019
przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena
Wynajem Autokarów Toruń – koszt najmu
1 sierpnia, 2019
Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Wiosna coraz bliżej. To idealny czas na depilację laserową

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Słońce z dnia na dzień wschodzi wcześniej i niebawem wzejdą pierwsze żonkile. Jest to także idealny okres na o to, jak wygląda nasza skóra. Wciągu zimowych miesięcy nasza skóra zregenerowała się od dawki słońca, właśnie przez to jest to najodpowiedniejsza pora na depilację laserową.

{Jak przygotować się do zabiegu?|Przygotowanie do zabiegu|Zanim przyjdziesz na zabieg}

Do wizyty w salonie kosmetycznym powinno się odpowiednio przygotować. Jakiś czas przed planowanym zabiegiem koniecznie trzeba zrezygnować z pozbywania się niechcianych włosków depilatorem, ciepłym woskiem czy też pastą cukrową. W tym okresie można sobie pozwolić tylko na używanie maszynki do golenia. W naszej strefie klimatycznej naturalna opaleniznazimą nam nie grozi, jednak pożegnać trzeba też samoopalacze. Około miesiąc przed wizytą w gabinecie powinno się zrezygnować z kremów z witaminą A.

Dzień zabiegu

Konieczne jest dokładne ogolenie skóry pod zabiegiem wykonywanym przy pomocy wiązki lasera. Należy także wstrzymać się od stosowania balsamów. Skuteczność depilacji laserowej zależy od rozwiązań technologicznych zastosowanych w urządzeniu. Jednym z takich laserów jest Palomar Vectus. Na chwilę przed zabiegiem dostosowuje się wiązkę lasera do skóry i zawartej w niej melaniny. Przez to zabieg jest skuteczniejszy i zminimalizowane są niechciane następstwa.

Zabieg

To, jak długo potrwa zabieg uzależnione jest od depilowanej części ciała. Depilacja laserowa pach to zazwyczaj około 30 minut, natomiast wydepilowanie nóg może zająć nawet 2-3 godziny. Aby uzyskać maksymalny efekt konieczne jest poddanie się kilkoma zabiegom depilacji laserowej. Trzeba pamiętać o tym, że pomiędzy sesjami należy zastosować około miesięczne przerwy. To od typu skóry zależy zalecana liczba zabiegów, średnio wystarczają 3-4.

Po depilacji laserowej

Skóra musi odpocząć. Gorące kąpiele, odprężające chwile w saunie i wyjścia na basen nie są dobrym pomysłem. Przez jakiś czas należy przed peelingiem. Peeling ma zbawienny wpływ na wygląd skóry, po samej depilacji może jednak działać podrażniająco. Cztery tygodnie po depilacji laserowej koniecznie trzeba całkowicie zrezygnować z opalania.

Ostatnie podmuchy zimy to najlepszy moment na zaplanowanie zabiegów depilacji laserowej. Depilacja laserowa to gwarancja pięknego ciała na wakacjach.

Depilacja Zalety depilacji laserowej

Perfekcyjnie gładka skóra do tego dąży wiele kobiet. Niechcianego owłosienia można pozbyć się dzięki depilacji laserowej. Metoda ta ma sporo zalet, docenią ją zwłaszcza Ci, którym bardzo zależy na trwałym efekcie i bezpieczeństwie skóry.

Depilacja laserowa to bardzo bezpieczny zabieg

Gabinety kosmetyczne w których pracują specjaliści dbają o najlepszy sprzęt. Laser Palomar Vectus wyposażony jest w specjalny czytnik zawartości melaniny w skórze, który pozwala bardzo precyzyjnie dostosować moc lasera do indywidualnego typu skóry. Przez zastosowanie takich rozwiazań technologicznych wyeliminowane zostało ryzyko poparzeń. Takie niebezpieczeństwo występowało w przypadku starszych technologicznie urządzeń.

Depilacja laserowa- bardzo szybki zabieg

Nie tak dawno, na depilację laserową należało przeznaczyć sporo czasu. Przy zastosowaniu nowoczesnych laserów które wyposażone są w dwie soczewki depilacja przebiega niezwykle sprawnie. Depilacja niewielkich partii ciała to zaledwie kilka chwil.

Depilacja laserowa- najskuteczniejsza metoda depilacji

Depilacja laserowa to bardzo trwała metoda depilacji . Wystarczy jeden zabieg, aby znacząco zmniejszyć liczbę niechcianych włosków. Wystarczy kilka zabiegów, żeby trwale pozbyć się niechcianych włosków.

Wysoki komfort zabiegu

Laser ten wyposażony jest w bardzo skuteczny system chłodzący. Dzięki temu depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna. Indywidualnie dostosowana wiązka lasera nie powoduje poparzeń.

Depilacja laserowa to najlepsza metoda pozbycia się zbędnego owłosienia. Zastosowanie nowoczesnych technologii daje gwarancję nie tylko bezpieczeństwa dla skóry, ale także trwałości oraz szybkości samego zabiegu.

Depilacja laserowa jest też dobrą metodą, dla osób, które borykają się z trudnym do zwalczenia problemem wrastających włosków.

Pomyśl o swojej skórze na wiosnę – depilacja laserowa

Po czasie mrozów i nieprzychylnej pogody powinniśmy zatroszczyć się o stan naszej skóry i przygotować się na letni czas. Warto nie wolno zapominać o odpowiednim natłuszczeniu skóry, gdyż niskie temperatury i suche, ogrzewane powietrze źle oddziałują na nasza skórę. Wiosenne miesiące, to też doskonały czas na depilację laserową, która daje gwarantuje gładka gładką skórę, bez włosków. Efekty widać już po jednym zabiegu, zaleca się wykonać kilka serii, aby cieszyć się idealnie gładkim ciałem.

Depilacja laserowa cieszy się ogromną popularnością. Ten sposób eliminowania się niechcianego owłosienia pozwala trwale usunąć włoski i zapomnieć o konieczności golenia czy wyrywania włosków.

Podejmując decyzje o depilacji laserowej, należy wybrać gabinet z sprawdzonym laserem oraz właściwie przeszkoloną kadrą. Godny polecenia jest laser Palomar Vectus.

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych zabieg depilacji laserowej jest dostosowany do każdego rodzaju skóry. Możliwe jest to poprzez zastosowanie specjalnego czytnika zawartości barwnika – melaniny w skórze. Palomar Vectus ma także nowoczesny system chłodzenia, który chroni skórę. Dużym plusem są także dwie końcówki zabiegowe, w tym duża, która znacząco skraca czas trwania zabiegu.

Kilka miesięcy prze zabiegiem depilacji laserem nie powinno się usuwać owłosienia mechanicznie – to znaczy depilatorem lub woskiem. Wykazane jest używanie przez ten czas jednorazowej maszynki do golenia oraz pianki. Przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej jest stosowanie ziół i leków fotouczulających. Przez jakiś czas po depilacji laserowej powinno się zrezygnować z opalania i zaleca się stosowanie kremów z wysokim filtrem, aby chronić skórę.

Jedynie depilacja laserowa gwarantuje trwały efekt i pozbycie się niechcianego owłosienia. Wioną warto zadbać o skórę i zaplanować zabiegi.

Depilacja Laserowa Toruń

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok