Depilacja laserowa – nowoczesny sposób na usunięcie niepotrzebnego owłosienia

Adwokat Rozwody Toruń - Prawnik do rozwodu
Adwokat rozwodowy
2 września, 2020
Geodeta toruń -pomiary specjalistyczne Usługi geodezyjne
Usługi geodezyjne – miernictwo specjalistyczne
2 września, 2020
Depilacja laserowa Bydgoszcz usuwanie owłosienia twarzy kobiet

Depilacja laserowa Bydgoszcz usuwanie owłosienia twarzy kobiet

Maszynki oraz balsamy do golenia, kremy zatrzymujące rośnięcie włosów, depilacja ksenonowa – to najprawdopodobniej najpopularniejsze zwyczaje redukowania niepotrzebnego owłosienia. Czy są one skuteczne? Zapewne zdają egzamin na kilka bądź kilkanaście dni, lecz po tym czasie operację dobrze jest powtórzyć. I to istotnie jest zasadniczy motyw wymyślenia depilacji laserowej – inaczej sposobu usunięcia owłosienia na stałe. W sumie nie jest to zamysł nowy, bowiem jakiś czas temu dużo osób umawiało się na kurację z wykorzystaniem Light Sheer Duet. Obecnie najnowocześniejszym oraz najsilniejszym laserem jest Palomar Vectus, który w szybszym tempie usuwa włosy nawet z dużych partii ciała. Badacze, którzy zaprojektowali, a następnie zastosowali w praktyce oba lasery diodowe, za drugim razem zamontowali bardziej jednolitą wiązkę lasera. Takie rozstrzygnięcie zagwarantowało wzmocnienie wydajności zabiegu, zminimalizowanie czasu jego przeprowadzania oraz pozbycie się tzw. „gorących punktów”. Depilacja laserowa jest łagodnym zabiegiem oraz możemy ją z dobrym skutkiem używać do okolic intymnych, skóry bardzo delikatnej bądź śniadej. Mają możliwość się na niego zdecydować osoby, które posiadają przebarwienia skóry, reagują bardzo źle na balsamy do depilacji bądź posiadają delikatne naczynka włosowate. Palomar Vectus to terapeutyczny laser diodowy, który odebrał mnóstwo wspaniałych nagród. Co istotne, w ogóle nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.

Przeciętnie potrzeba od 3 do 5 sesji, by całkowicie usunąć wszelkie włoski. Jeżeli określimy kilka partii, przykładowo przedramiona oraz pachy zarazem, wtedy kosmetyczka jest w stanie to zrealizować w trakcie jednorazowej konsultacji. W sumie ilość zabiegów jest uzależniona od rodzaju owłosienia oraz etapu, na którym znajduje się meszek. Pierwszy zabieg redukuje włoski bardzo widoczne, najintensywniejsze, które są w końcowej fazie wzrostu. Mówiąc w skrócie nie wszystkie najzwyczajniej w świecie rosną za jednym razem, z tego względu laser usuwa orientacyjnie 30 % owłosienia po jednej wizycie.

Czy epilacja laserowa naprawdę daje rewelacyjne efekty?

Na pewno są one o wiele atrakcyjniejsze niż w przypadku depilacji standardowymi metodami. Depilacja laserowa to trwała depilacja, zaś w ciągu życia mogą pojawić się jedynie jednostkowe włoski (przykładowo w wyniku w wyniku przyjmowania niektórych leków). Kobiety, które zdecydowały się na ów zabieg oraz zamieszczają swoje opinie na stronach tematycznych w 99% są dumne z efektów. W szczególności, że jest to doskonała technologia na wrastające włosy. A dokładniej? Przykrym wynikiem nierozważnych depilacji bądź najzwyczajniej w świecie dyspozycji są drobne ranki na skórze, rozognione grudki bądź krosteczki. Mogą również pojawić się stany zapalne, a wówczas wizytacja u specjalisty jest niekiedy nieodzowna. Włoski w ogóle nie mogą przebić się przez skórę oraz tkwią w niej. W zagłębieniu przy włosie zaczyna gromadzić się ropa, zaś potem powstają blizny. Depilacja laserowa jest dobrą propozycją, by poradzić sobie z niniejszym problemem.

Przed pierwszą sesją kosmetyczka przybliża do skóry czujnik SkinTel. Jego celem jest wykonanie obserwacji włosków oraz dostosowanie intensywności wiązki światła. Lasery starszej generacji w zasadzie nie posiadają takiej możliwości, z tego względu przed wizytą warto zweryfikować, jakim sprzętem dysponuje znaleziony salon. Inteligentny czytnik sprawdza wiele paramentów za jednym razem, m.in. koloryt oraz gęstość włosków. Nie musimy się zadręczać, że urządzenie będzie zadawało ból bądź powstaną poparzenia.

Zalety depilacji laserowej

Jako największy walor należy uznać wygospodarowany czas, bowiem absolutnie nie trzeba już więcej korzystać z kremów do golenia po depilacji laserowej. Wystarczy przestrzegać zasad higieny w taki sposób, jak robiliśmy to do czasu pierwszej sesji. Nie należy także skupywać nowych golarek, inwestować w wykwintne urządzenia domowe, fatygować się z rozgrzewaniem wosku oraz dyskomfortem. Kobiety wybierają epilację z powodów czysto praktycznych. Mogą naturalnie wyruszyć na plażę w kostiumie, ogólnie rzecz ujmując nie muszą wstydzić się odosobnionych sterczących włosków ani krostek. Możemy cieszyć się aksamitną skórą! Dużym walorem dla kobiet depilujących bikini jest perspektywa znieczulenia tego niezmiernie delikatnego miejsca. Chłodzący żel redukuje siłę odczuwania kolejnych impulsów wysyłanych przez laser. Do kolejnych zalet trzeba doliczyć brak powikłań po wizycie (dobrze jest niemniej zapoznać się z przeciwwskazaniami). Trwałe usuwanie owłosienia jest przeważnie bardzo kosztowne, dlatego warto przeszukać miejscowe oferty oraz sprawdzić czy przypadkiem któryś salon nie wprowadził promocji.

Ciekawe informacje

Podczas trzeciej zabiegu laserem medycznym Palomar Vectus możemy uwolnić się od blisko 90% włosków

Przy pomocy Palomar Vectus możemy zniszczyć włoski nawet na bardzo opalonej skórze

W 1997 roku został stworzony laser aleksandrytowy, za pomocą którego można było ograniczać zbyteczne owłosienie

Możemy wyodrębnić cztery modele laserów, używanych aktualnie do depilacji laserowej: laser rubinowy, aleksandrytowy, klasyczny oraz neodymowo yagowy.

Jeżeli zainteresowała Cię depilacja na całe życie, wejdź w link i zobacz najczęściej zadawane pytania.

depilacja laserowa Bydgoszcz

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok