Impreza wszechczasów – zaproszenia, jadłospis i DJ
4 kwietnia, 2017
Kto może żądać alimentów? Porady adwokata
5 kwietnia, 2017

Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać

odchudzanie w Toruniu wyszczuplanie ciała zabiegi odchudzające

Jak wyszczuplić brzuch?

Idealnie płaski brzuch to pragnienie dużej liczby osób – zarówno kobiet, jak również panów. Cudownie by było w sytuacji, gdyby był wspaniale umięśniony i nieco wyrzeźbiony (z tzw. „kaloryferkiem”). Brzuch jest tą częścią ciała, która jest dla nas epicentrum w czasie aktywności fizycznej i przy wcielaniu w życie różnych diet. Osoby, jakie sporo trenują, potrafią pochwalić się pięknym, gładkim brzuszkiem i zuchwale wędrują po plaży lub wylegują się na leżakach nad jeziorkiem. Nic w tym dziwnego, bo brzuch jest tą partią ciała, która hipnotyzuje płeć przeciwną. Mamy możliwość też zobaczyć takie osoby, którym absolutnie nie zależy na nadmiernym negliżu oraz stąd nie odsłaniają tak łatwo umięśnionego brzuszka. Nad kondycją należy pracować – nie dajmy się „wpuścić w maliny”.

Jeśli chcemy drzemać sobie po pracy na fotelu zamiast chodzić na aqua-aerobik bądź ćwiczyć na siłowni, wówczas z całą pewnością nie spełnimy takiego marzenia. Zamiast skąpego bikini lub kąpielówek, będziemy przymuszeni nosić całościowe kostiumy, tankini ze spodenkami albo spodenki oraz koszulkę. Każdy powtarza: koniecznie zadbaj o swoje zdrowie, satysfakcjonujące efekty da właściwa dieta oraz aerobik. Jednak czy naprawdę? Czy jest to faktycznie takie łatwe, jak podkreślają ludzie z boku? Czy odpowiednia jest dieta mieszcząca w sobie warzywa i owoce, ogromną ilość ćwiczeń i co ważne – brzuszków, by można było chwalić się wszem i wobec umięśnionym brzuchem? Otóż nie bardzo. Odchudzanie wcale nie bazuje jedynie na wymienionych prozaicznych rzeczach, ale również na genetyce, a więc skłonnościach biologicznych.

Czy można schudnąć robiąc tylko brzuszki?

Ogólnie rzecz ujmując nie możemy uwolnić się od tkanki tłuszczowej jedynie w jakimś obszarze, korzystny jest uniwersalny trening wszystkich części ciała. Tłuszczyk magazynowany w ciele spala się równomiernie, innymi słowy – w dowolnej części ciała proporcjonalnie do ilości komórek lipidowych. Odchudzanie występuje wielostronnie, tyczy się wszystkich partii ludzkiego ciała, zaś reklamy, które mówią inaczej, zwyczajnie oszukują. Ważną funkcję odgrywa tu genetyka, bo pewne osoby mają mocniejsze tendencje do odkładania tłuszczyku wyłącznie przez to, że ich rodzice oraz pozostałe osoby z rodziny, też miały z tym spory dylemat. W czasie robienia tylko pojedynczych brzuszków z całą pewnością absolutnie nie usuniemy nieładnych fałdek, gdyż w owym okresie będziemy przetwarzać nieznaczną ilość energii. Brzuszki hartują mięśnie w niepokojącej nas strefie i po niedługim czasie czasami może się okazać, iż posiadamy tam o wiele więcej centymetrów aniżeli przewidywaliśmy. Mięśnie nabierają siły (wytworzy się nam mocne wsparcie), jednak tłuszcz zostanie.

Nowoczesne sposoby na płaski brzuch

Prócz rozsądnej diety i sportu ogólnego (a mianowicie ćwiczeń tyczących się wszystkich części ciała, a nie tylko wskazanej grupy), możemy zaczerpnąć z specjalistycznego odchudzania w salonach kosmetycznych. Krótko mówiąc nie chodzi tu jednakże o to, ażeby przez 24 godziny dawać się masować jakimiś dziwnymi urządzeniami…i wybaczyć sobie wspomniane rzeczy wyszczególnione wcześniej. Wszystko musi koniecznie być ze sobą wymieszane – odpowiednia dieta, fitness i terapie kosmetyczne, jakie wygładzą naskórek, zlikwidują cellulit, wyrównają fałdki w miejscach, na jakie dieta oraz ćwiczenia w ogóle nie potrafią nic zaradzić.

Ostatnimi czasy takim efektownym sposobem na wysmuklenie sylwetki jest między innymi liposukcja bez skalpela za pomocą maszyny Med 2 Contour Medical. Za jego pomocą możemy sprawnie usunąć tkankę lipidową z decydujących miejsc, m in. po wewnętrznej części ud. Chodzi tutaj krótko mówiąc nie tylko o fenomenalne wymodelowanie ciała po jednym zabiegu, ale także usunięcie miejscowej tkanki lipidowej. Profesjonalna głowica ciągnie w podobnych odstępach fragmenty skóry, zaś ultradźwięki niszczą komórki tłuszczowe. Są one zaraz potem usuwane z naszego ciała poprzez limfę, a w kolejnej fazie – poprzez wątrobę. Mamy szansę też zaczerpnąć z Maximusa TriLipo, który polepsza wygląd zewnętrzny skóry, jej jędrność, kształtuje figurę, likwiduje cellulit i minimalizuje miejscowe otłuszczenia. W przeciwieństwie do pierwszego, Maximus oddziałuje nie tylko na miejscowe otłuszczenia, ale także na mięśnie. A precyzyjnie: mobilizuje naszą skórę, tkankę pod powierzchnią skóry i bicepsy, by ekspresowo oraz skutecznie wymodelować ciało. Oporny tłuszczyk ulega upłynnieniu, bowiem działają na niego promienie radiowe. Zaś taka sytuacja sprawia, że skóra i bicepsy są intensywnie rozgrzane. Owym urządzeniem możemy także zmniejszać widoczność zmarszczek wokół oczu oraz ust, a także podnosić owal twarzy. Sporo osób stawia ponadto na innowacyjne zabiegi z użyciem endermologii, m.in. na masaż próżniowy. To pewnie najciekawsza opcja, gdyż musimy włożyć specjalistyczny strój, natomiast kosmetolog realizuje zabieg ssącą głowicą, która „jeździ się” po takim stroju.

Jeżeli zainteresował Cię ten materiał, poszukujesz dobrego sposobu na uwolnienie się od nadmiernej tkanki tłuszczowej bynajmniej nie tylko w okolicy brzucha to kliknij w odnośnik obok – http://odchudzanie.torun.pl – a może znajdziesz akurat to czego szukasz.

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok