Profesjonalne zabiegi usuwające miejscową tkankę tłuszczową

Czy adwokat to zawód dla mnie?
18 marca, 2017
Jakie funkcje pełni notariusz?
21 marca, 2017

Profesjonalne zabiegi usuwające miejscową tkankę tłuszczową

Zabiegi usuwające cellulit Wyszczuplanie ciała Modelowanie sylwetki

Obecnie dzięki medycynie estetycznej można w ekspresowy, chociaż czasem bardzo drogi sposób, walczyć z wadami ciała. Niwelowanie zmarszczek, zwalczanie blizn, natychmiastowe wyszczuplanie, korygowanie ust czy neutralizowanie cieni pod oczami – to tylko niektóre z grona niesamowitych zabiegów poprawiających wygląd. Dzięki pionierskim metodom mamy możliwość owocnie walczyć z oznakami upływającego czasu, otyłością, a nawet wrastającymi włoskami. Ludzi ciągle porusza temat wiecznej młodości i wspaniałego ciała. Jakie więc zabiegi stworzyła dla nas medycyna estetyczna?

Aktywowanie naturalnych mechanizmów regeneracji skóry

Jednym z popularniejszych zabiegów z obszaru medycyny estetycznej jest Dermapen. Dzięki niemu zwiększa się zwartość skóry oraz jej jędrność. Blizny oraz niejednolity kolor po kilku wizytach praktycznie są niewidoczne. Osoby, które chcą udoskonalić formę skóry, wyrównać jej kolor oraz zniwelować zmarszczki, na pewno będą usatysfakcjonowane. Na wyniki w sumie nie trzeba bowiem miesiącami czekać. Mobilizacja głębokich powłok skóry sprawia zwiększoną wytwórczość kolagenu oraz elastyny. Terapia Dermapen zdaje egzamin w ogólnym łagodzeniu efektów łysienia, usuwaniu blizn pooperacyjnych oraz redukcji widoczności rozstępów. Podczas terapii skóra jest nakłuwana, a pod powierzchnię przedostają się substancje aktywne, przykładowo osocze bogatopłytkowe. Komórki skóry są motywowane do szybkiej regeneracji.

Dzięki medycynie estetycznej można leczyć otyłość

Permanentny brak czasu, palenie papierosów, melancholia i mnóstwo innych czynników wpływa na pojawienie się zbytecznych kilogramów. Można stanowczo oznajmić, że nadwyżka tkanki tłuszczowej jest poważnym problemem współczesnego świata. To nie jedynie dylemat natury kosmetycznej, lecz nade wszystko choroba. Organizm dostaje nadzwyczaj kaloryczne posiłki oraz krótko mówiąc nie jest w stanie ich do końca zagospodarować. Co zrobić z nadmiernymi kaloriami? Ludzki organizm zaczyna magazynować tkankę tłuszczową pod skórą, zaś gdy jest jej już zbyt dużo, zaczynamy mieć trudności z krążeniem, chodzeniem po zakupy etc. Tężyzna fizyczna znacząco się zatem pogarsza. Medycyna estetyczna wyszła vis-a-vis takim problemom, zaś uczonym udało się przygotować sporą ilość zabiegów, jakie mają na celu usunięcie zgromadzonej tkanki tłuszczowej. Odchudzanie możemy zapoczątkować od takich kuracji, jak Med 2 Contour Medical bądź Maximus TriLipo.

Liposukcja bez skalpela

Jeżeli planujemy pozbyć się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej, szpetnych grudek pod powierzchnią skóry i ujędrnić ciało, to doskonałe efekty już po paru wizytach daje Med 2 Contour Medical. Urządzenie jest uzbrojone w dwie specjalne głowice. Efektywność pierwszej opiera się na ultradźwiękach, jakie wnikają do wnętrza ciała i usuwają tkankę tłuszczową. Dodatkowa głowica jest wykorzystywana do drenażu limfatycznego, co znaczy, że wyzwolone komórki tłuszczowe zmierzają poprzez limfę do wątroby, a w rezultacie są wyrzucone z organizmu. Ta prekursorska technika wykorzystuje naturalne mechanizmy powstające w ludzkim organizmie. Zabieg jest bezbolesny, wygodny i absolutnie nie wymaga używania żadnych narzędzi chirurgicznych. Na jakie rezultaty możemy liczyć? W zasadzie po pierwszej wizycie możemy stracić orientacyjnie 2-4 cm w obrębie ciała. By uzyskać jeszcze wspanialsze efekty należy wykonać od 4 do 6 zabiegów, stosować właściwą dietę oraz spożywać blisko 2 litry wody niegazowanej dziennie. Po wizycie czasem może uwidocznić się zaczerwienienie skóry, które przechodzi zawsze po kilkudziesięciu minutach.

Wyszczuplanie sylwetki i poprawa kondycji skóry

Otrzymanie perfekcyjnego wyglądu nie wiąże się jedynie z minimalizowaniem ilości nadmiernych kilogramów. Kanały telewizyjne, w jakich uczestniczą osoby z otyłością, w ogóle nie ukazują nam co w gruncie rzeczy ma miejsce ze skórą. A zasada jest taka, iż traci ona jędrność, pojawiają się wrzecionowate blizny, a od czasu do czasu całe obszary zwiotczałej skóry (przeważnie na brzuchu). Zamiast drakońskiej diety należałoby zaczerpnąć z urządzenia Maximus. Dzięki niemu mamy możliwość polepszyć kształt sylwetki oraz jednocześnie zadbać o skórę. Silna stymulacja naskórka, skóry właściwej oraz mięśni redukuje liczebność komórek tłuszczowych, zwiększa sprężystość skóry, odświeża, poprawia krążenie krwi i usuwa zmarszczki. Zabieg musimy najczęściej powtórzyć od 3 do 4 razy, żeby uzyskać zadowalające rezultaty. Realizuje się je w dystansach od 2 do 4 tygodni.

Dzięki temu narzędziu mamy możliwość także redukować zmarszczki dokoła ust i kształtować owal twarzy. Tutaj kosmetyczka wykorzysta malutką głowicę, która zdecydowanie uderzy w źródło problemu. Natychmiast po pierwszej terapii daje się zauważyć zminimalizowanie zmarszczek oraz wyraźnie zauważalne policzki. Jeżeli zamierzamy osiągnąć spektakularny efekt w wyjątkowo krótkim czasie, możemy dobrać 6 zabiegów w dystansie 1 tygodnia.

Wraz z nadwagą w niektórych przypadkach może towarzyszyć nam poczucie ciężkości stóp oraz opuchnięcia. Niniejsza dolegliwość jest częstokroć ignorowana w wywiadzie z lekarzem lub kosmetyczką (przed zabiegiem). A jednak możemy się wyzwolić także od takiego kłopotu. Dzięki Endermologii LPG czy terapii Icoone z pewnością polepszy się nasz komfort życia. Ich oddziaływanie bazuje na redukcji płynów tkankowych i poprawieniu krążenia krwi w partiach objętych dyskomfortem. Więcej informacji uzyskasz tu – Medycyna estetyczna

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok