Strzyżenie na gorąco czyli gorące nożyczki w akcji!

dj na wesele łódź piosenki weselne wodzirej gdańsk
Oprawa muzyczna wesel – DJ, konferansjer i wodzirej
Maj 1, 2017
kancelaria adwokacka toruń adwokat odszkodowania prawnik rekompensaty
O odszkodowanie warto walczyć z dobrym adwokatem
Maj 3, 2017

Silne i lśniące włosy to marzenie nieskończonej liczby pań i panów, niemniej urzeczywistnienie tej wizji w przeważającej części sytuacji jest nierealne, a to z tego względu, że utrzymanie włosów w świetnej formie to kwestia dużego wysiłku a także systematyczności w działaniu, co nie jest łatwe. Na całe szczęście obecnie ten kłopot możemy rozwiązać i to przy zastosowaniu jednego zabiegu w salonie fryzjerskim. A metodą na błyskawiczną poprawę stanu włosów są… gorące nożyce.

Zanim pojawiły się nożyczki na gorąco

Zapewne niektóre osoby zaskoczy fakt, że w dawnych czasach zabieg przycinania na gorąco przeprowadzano przy wykorzystaniu… świec. Z całą pewnością efekty takich operacji były kiepskie, a przypalanie włosów przeważnie kończyło się całkowitym ich spaleniem.

O tym, że spora temperatura może mieć dobrotliwy wpływ na włosy, wiemy nie od dziś. Bardzo dawno temu potwierdzono, że dzięki optymalnej temperaturze realne jest domknięcie struktury włosa, a tym samym włos zostaje zabezpieczony przed szkodliwymi bodźcami zewnętrznymi i odzyskuje naturalny wygląd.

Gorące nożyce współcześnie

Dzisiaj naturalnie nikt nie stosuje zabiegu z podpalaniem aby poprawić wygląd włosów. Tym bardziej że od niedawna w sprzedaży osiągalne są rewelacyjne gorące nożyczki od Jaguar Thermocut, które dają możliwość, aby błyskawicznie przywrócić uszkodzonym włosom idealny wygląd bez niebezpieczeństwa, że zostaną one spalone w trakcie zabiegu.

Dlaczego gorące nożyczki Jaguar są wyjątkowe?

Marka Jaguar Thermocut opracowała jedyne w swoim rodzaju gorące nożyczki, które sprawiają, że efekty strzyżenia na gorąco są nieporównywalnie lepsze niż w przypadku zabiegów wykonywanych nieprzystosowanymi nożyczkami, które zamiast pomóc włosom, po prostu

gorące nożyce strzyżenie gorącymi nożyczkami salon fryzur górny studio Toruń

Różnica jest oczywista – gorące nożyczki Jaguar jako jedyne mają niezawodny system zmiany temperatury nożyc w zakresie od 90 do 150 stopni Celsjusza, co sprawia, że fryzjer jest w stanie określić taką temperaturę, która będzie adekwatna dla konkretnego rodzaju włosów, i wpłynie na najodpowiedniejsze efekty podcinania włosów gorącymi nożyczkami.

Strzyżenie gorącymi nożycami – efekty

Strzyżenie metodą Thermocut Jaguar to sprawdzony i skuteczny zabieg wpływający na zdrowie włosów. Rezultaty strzyżenia gorącymi nożycami są zauważalne już w trakcie zabiegu, gdyż podcinane na gorąco łuski włosów są zamknięte. Po wykonaniu zabiegu za pomocą gorących nożyczek Jaguar, włosy są chronione przed ubytkiem pierwiastków nawilżających. Charakterystyczna jest także niższa podatność włosów na mechaniczne uszkodzenia.

Zabieg strzyżenia na gorąco – zalety

Sposób strzyżenia gorącymi nożycami niesie ze sobą dużo korzyści. Po pierwsze jest to zabieg, który przynosi konkretne, dostrzegalne rezultaty. Dodatkowo gorące nożyczki posiadają faktyczny wpływ na naprawę
stanu
włosów i jest to stan, który utrzymuje się przez dłuższy okres, czego nie da się rzec o podobnych zabiegach fryzjerskich, które tylko z pozoru poprawiają kondycję włosów. W ich przypadku nieraz jest tak, że zaraz po pierwszym myciu, włosy od razu wyglądają niezdrowo, są osłabione i bez blasku. I jeszcze jedna zaleta – gorące nożyczki niwelują problem rozdwajających się końcówek, gdyż domykają one łuski włosa, co sprawia, że nie są one wrażliwe na negatywne działanie czynników środowiskowych.

Czy zabieg gorącymi nożyczkami jest bezpieczny?

Gorące nożyce mogą kojarzyć się niektórym ludziom z nagrzanymi maksymalnie ostrzami, które mogą zniszczyć włosy. W wypadku techniki wbudowanej w gorących nożyczkach Jaguar nie ma niebezpieczeństwa, że włosy zostaną spalone. Nie jest też możliwe, aby gorące nożyce zostawiły poparzenia na skórze zarówno klienta jak i samego stylistę fryzur bo firma Jaguar również pamiętała o tym, by ich gorące nożyce były dokładnie pokryte powłoką wytrzymałą na wysokie temperatury.

Ile czasu trwa zabieg gorącymi nożycami?

Zabieg wykonany gorącymi nożyczkami trwa nieco dłużej niż proste strzyżenie włosów. Jest to spowodowane tym, że profesjonalne zrealizowanie zabiegu gorącymi nożyczkami wymaga od stylisty wcześniejszego przygotowania. Trzeba pamiętać, że przed rozpoczęciem zabiegu strzyżenia na gorąco, stylista fryzur musi zrobić ocenę włosów, dzięki czemu może on wybrać optymalną temperaturę, która da najodpowiedniejsze rezultaty. Samo skracanie powinno być zrobione z jak najwyższą dokładnością, aby naprawa kondycji włosów była kompleksowa.

Strzyżenie na gorąco powinno być wykonywane przez doświadczonego fryzjera

Należy jednak dopowiedzieć, że zabieg strzyżenia gorącymi nożyczkami da rewelacyjne rezultaty jedynie wówczas, gdy zostanie on wykonany przez zawodowego stylistę fryzur, który perfekcyjnie potrafi dopasować dobrą temperaturę ostrzy dostosowaną do stanu zniszczenia włosów. Ponadto stylista fryzur przeprowadzający zabieg gorącymi nożyczkami musi również dobrze podcinać włosy. Z tego względu zabieg gorącymi nożycami powinien realizować jedynie sprawdzony fryzjer.

Czy w Toruniu można wykonać zabieg strzyżenia na gorąco?

Gorące nożyczki Thermocut to nowość na rynku, więc mało salonów fryzjerskich oferuje zabieg strzyżenia na gorąco. Na przykład w mieście Toruń wyłącznie jedno studio stylizacji włosów realizuje cieniowanie włosów przy pomocy bezkonkurencyjnych gorących nożyczek Jaguar.

Adres salonu fryzjerskiego, w którym wykonuje się strzyżenie na gorąco:
Fryzjer Izabela&Marcin Górny. Studio fryzur, ul. Broniewskiego 90, Toruń.

Przebywasz w mieście Toruń i chcesz wykonać strzyżenie gorącymi nożyczkami na własnych włosach? Odwiedź znane studio stylizacji fryzur. Kliknij w link: Strzyżenie na gorąco.

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok