Endermologia LPG
25 sierpnia, 2019
Zakładamy działalność – jakie są formy opodatkowania
29 sierpnia, 2019

Dekoracje weselne kościołów Toruń

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Planowanie wesela nie ma miejsca, bez planowania dekoracji weselnych, które uświetnią każdą część ceremonii. Ogromny wybór dodatków, jakimi można uświetnić wystój kościoła, sali czy samochodu, pozwoli na przygotowanie idealnej uroczystości. Dekoracje na wesele nie muszą być jednak wyszukane, ani drogie, by stanowiły doskonały element wystroju , robiły wrażenie i były dobrze wspominane przez zaproszonych gości. Najlepiej zdecydować się na takie elementy, które będą odpowiadały parze młodej oraz uwydatnią charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Podstawowym celem dekoracji ślubnych w kościele jest zbudowanie ciepłego nastroju. Dostosowuje się je do wnętrza kościoła, by mogły podkreślić piękno i wyjątkowość ceremonii ślubnej, jednak nie może być ich za dużo, by nie naruszały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła opiera się przede wszystkim na ozdabianiu drogi do ołtarza, samego ołtarza oraz naw bocznych. W tym celu najbardziej sprawdzają się kwiaty, świece i szarfy.

Świeczki, świeczniki, latarenki

Świece potrafią stworzyć niepowtarzalny klimat, szczególnie w półmroku dominującym w kościele. Dobre rozplanowanie ustawienia, pozwoli na niesamowite oświetlenie wystroju. Trzeba jednak pamiętać, by były one rozmieszczone z głową, żeby nie zawadzały gościom w sprawnym przemieszczaniu się oraz nie stwarzały zagrożenia. Dostępnych jest wiele pięknych latarenek i świeczników, które nie tylko dodadzą klimatu wystrojowi, ale też ochronią przed kapaniem wosku.

Wstęgi, szarfy, chodniki

Przeważnie szarfy i wstęgi wykonuje się z tiulu lub satyny. Rozwiesza się je podłużnie względem ławek, żeby ukształtować korytarz, jakim para młoda przejdzie do ołtarza lub przy samym ołtarzu. Wstęgi mogą być nieozdobione, ale równie dobrze można dodatkowo przystroić je kwiatami, kokardami albo innymi ozdobami.

Dodatkowo przejście do ołtarza można pokryć chodnikiem lub dywanem, który udoskonali wygląd przejścia oraz nada mu elegancji. Zazwyczaj takie chodniki są w kolorze białym lub czerwonym.

Bukiety, kwiaty, płatki kwiatów

Bukiety i kwiaty mają duże zastosowanie. Będą odpowiednie we wszystkich miejscach, które para młoda zamierza ozdobić. Należy też pamiętać, że lepiej zdecydować się na mniejszą liczbę kwiatów żywych oraz nie używać sztucznych. Kwiaty będą odpowiednie przy ławach oraz przy ołtarzu. Co raz częściej rozsypuje się płatki kwiatów na drodze do ołtarza. Warto nie przesadzać z ilością dodatków. Dywan i płatki jednocześnie mogą stać się przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole to kwiatowe łuki wyłożone kwiatowymi kompozycjami, które można ustawić nie tylko w kościele. Taka dekoracja weselna poprawi też wystrój sali albo będzie ciekawym tłem do sesji zdjęciowej. Niestety, jest to jedna z kosztowniejszych ozdób.

SAMOCHODOWE DEKORACJE ŚLUBNE

Przy dekoracji samochodu także można wykazać się kreatywnością. By ten pomysł nie kończył się na wynajęciu limuzyny, można ją także ozdobić ciekawymi spersonalizowanymi dodatkami.

Puszki, wstążki, kwiaty

Nadal do najpopularniejszych weselnych ozdób samochodowych należą puszki, wstążki oraz kwiaty. Puszki przypina się do tyłu auta i są one dostępne w wielu kolorach i wzorach i mogą mieć zabawne nadruki. Równie wysokim zainteresowaniem wciąż cieszą się także wstęgi na maskę auta, które można udekorować kwiatami, koralikami, kokardami czy nawet balonami oraz innymi drobnymi ozdobami.

Naklejki i tablice rejestracyjne

Zarówno tablice rejestracyjne jak i naklejki można kupić w gotowych i spersonalizowanych formach. Da się je zamówić z atrakcyjnymi grafikami weselnymi, które wpasują się w motyw przewodni uroczystości, a także datą ślubu, imionami, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje ślubne, które ozdobią salę weselną, są kluczowym elementem, który trzeba wybrać, organizując wesele. Podstawowym priorytetem jest przystrojenie stołów, a potem otoczenia oraz części wyznaczonej do tańca. Dużą rolę spełniają tu zwykle kompozycje kwiatowe, choć w nowoczesnych projektach, świetnie sprawdza się też aranżacja świateł scenicznych, które nadadzą niezwykłą atmosferę. Wszystko zależy od interesującego parę młodą motywu przewodniego.

Otoczenie

Dekoracja otoczenia zazwyczaj opiera się na przewodnim motywie wesela. Inaczej zostanie udekorowana ze względu na miejsce uroczystości, inaczej w zależności pory roku i upodobań młodej pary. Każdy z tych elementów musi wzajemnie łączyć się tak, by utworzyć niepowtarzalny klimat. W tym przypadku istotny jest dobór oświetlenia, kwiatów, dekoracyjnych materiałów i wszelkich podwieszanych dodatków np. balonów, girland, czy papierowych kul.

Stoły

Stół z reguły unosi największą liczbę dekoracji weselnych, dlatego przystrojenie go wymaga troski o detale. Wśród najważniejszych dekoracji na stół są nie tylko piękne serwetki, winietki, czy zastawa stołowa. Znajdują się tam też drobne podarunki dla gości, obrusy, i bieżniki, świece i aranżacje kwiatowe. Dostępne są również śmieszne dodatki, jak na przykład regulamin weselna, menu albo podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najczęściej wykorzystywaną dekoracją ślubną są pokrowce, które można dopasować pod względem kolorów i wzorów. Ponadto jest sporo ofert kokard, wstążek, ciekawych zawieszek, drobnych girland, świateł oraz oczywiście kwiatów, którymi można przystroić siedzenia dla pary młodej oraz dla gości.

Dodatki

Wśród wielu dodatków, zwykle dostępna jest także księga gości na wyjątkowe życzenia oraz ankiety i plakaty, które będą doskonałą pamiątką. Z kolei fotobudka uświetni zabawę weselną, dzięki zabawnym rekwizytom do zdjęć. Ofert z dekoracjami ślubnymi jest dużo i z pewnością każda z par znajdzie coś dla siebie.

Toruń dekoracje weselne

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok