Profesjonalny DJ zastąpi każdy alkohol

filmowanie z powietrza filmowanie z drona filmowanie dronem firma
Filmowanie i fotografowanie dronem
Kwiecień 26, 2017
dj na wesele łódź piosenki weselne wodzirej gdańsk
Oprawa muzyczna wesel – DJ, konferansjer i wodzirej
Maj 1, 2017

Profesjonalny DJ zastąpi każdy alkohol

dj bydgoszcz dj na wesele dj na imprezy w bydgoszczy

dj bydgoszcz dj na wesele dj na imprezy w bydgoszczy

Uroczystość weselna jest nadzwyczajną ucztą rodzinną, jaka powinna na dobre zakorzenić się w pamięci wszystkich gości. Świetnie by było, jeśliby budziła naturalnie dobre wspomnienia. Każda osoba będąca w związku śni o atrakcyjnym, stylowym i efektownym weselu. A mianowicie takim, na którym osoby zaproszone będą dobrze się bawić z zachowaniem kultury i smakiem do samego końca.

Wesele, na którym w ogóle nie ma alkoholu

Aktualnie o każdej porze dnia i nocy widzimy informacje rozpowszechniające wódkę, produkty tytoniowe oraz kolejne używki, m. in. kakao. Niejednokrotnie niedojrzałe osoby przygotowując wesele pragną usatysfakcjonować wszystkich, natomiast jedyną drogą mogącą to zrobić jest alkohol. Gdy go spożywamy puszczają nam hamulce oraz wcale nie dokuczają nam już nieprzyjemne docinki teściowej, wrzask najmłodszych gości i odór skrętów przemieszczający się ponad nimi (mimo że sami wcale nie palimy). Dj na wesele, wyrafinowane potrawy, różnego rodzaju zabawy oraz dobra atmosfera – to wszystko praktycznie wystarczy. Trzeźwość na wspomnianych zabawach zdarza się niezwykle rzadko, ale od kilku lat sporo par zaczęło reklamować powyższy styl. Z jednej strony – ze względu na małe dzieci, jakie w ogóle nie mogą poznawać bliskich pod wpływem silnych alkoholi, a z drugiej strony – jest to symptom dorosłości oraz odpowiedzialności.

Sporo osób, w sumie nie tylko należących do Kościoła katolickiego, jest zdania: „doskonała impreza absolutnie nie jest uzależniona od ilości spożytego trunku” albo „nie potrzeba napojów wysokoprocentowych, aby znakomicie imprezować”. W sytuacji przyjęć weselnych jest to tak wyjątkowe, bo w naszym kraju nadmienione uroczystości od zawsze były obficie zakrapiane. Małżeństwa, jakie zdecydowały się rzeczywiście na wesele bezalkoholowe niejednokrotnie słyszały nieprzychylne komentarze, odrzucenie możliwości uczestnictwa w imprezie lub zdania „na weselu musi być alkohol? Jak Wy to sobie wyobrażacie?” O ile zaproszenie biegłego wodzireja na imprezę absolutnie nie jest niczym zadziwiającym, to niedobór trunków – już tak.

DJ na weselu bezalkoholowym

Dobre przyjęcie to doświadczony DJ na wesele z Bydgoszczy oraz melodia przystosowana do gustów zaproszonych osób. To rzeczywiście on ustala scenariusz imprezy oraz konstruuje rozmaite zabawy. Na przyjęciu bez alkoholu jest wręcz nieodzowny. Słynny DJ to pewność wyjątkowej zabawy choćby przez dwa lub trzy dni (wraz z poprawinami). Jakie są jego naczelne obowiązki? Prócz tego, że jest odpowiedzialny za grę, to dowolne przedsięwzięcie musi być przez niego odpowiednio wcześnie zapowiedziane oraz pociągnięte. Każdy przybyły gość ma się dobrze bawić, choćby ten ogromnie niepewny. Praca wodzireja rozpoczyna się często od pokazania uczestnikom ich krzeseł, zaś potem – równocześnie z przyszłymi zdarzeniami – solidarnie śpiewa z zaproszonymi osobami, uczy ich tańca, robi przeróżnego rodzaju animacje. Wszystko to przeprowadza w sposób komiczny, lecz nie żenujący. DJ-wodzirej musi być „duszą towarzystwa”, głównie na imprezach bez alkoholu. Trzeźwi uczestnicy sporo wymagają i to przez dłuższy okres w porównaniu do tych, którzy prędko na wstępie wydarzenia są pod wpływem napojów z alkoholem.

DJ na wieczór kawalerski

Bez napojów wysokoprocentowych czasami może funkcjonować sporo innych potańcówek, przykładowo wieczory panieńskie urodziny, rocznice ożenku. Zamiast wydawać fundusze na wódkę, wino oraz szampana, wystarczy wykazać się trochę lepszą błyskotliwością. Wieczór panieński może trwać nawet parę dni, natomiast podczas rozrywki Panna Młoda jest szkolona do wykonywania roli dobrej partnerki. Taki stan rzeczy dotyczy wieczorów kawalerskich, w trakcie jakich wcale nie powinny skakać półnagie tancerki. Przyjęcia oraz rozmowy bez napojów wysokoprocentowych są świetną alternatywą głównie dla tych realizowanych w dawnym tonie. Wielokrotnie Mężczyźni opowiadają, iż pragną bawić się znakomicie na urodzinach, a nie tylko kolejnego dnia chwalić się kolegom ile maksymalnie udało im się wysączyć alkoholu. Trunek służy głównie do tego, żeby „ukrywać” istotne rzeczy, np. brak doświadczania radości z imprezy, przywiązania do najbliższych (bądź ogólnie kontaktów społecznych) bądź negatywnego odczuwania obcej kultury. Nierzadko ludzie nie chcą stawać na ślubnym kobiercu, bo nie mają środków pieniężnych na odpowiednią ilość alkoholu i w praktyce nie rozumieją głębszego sensu tegoż zdarzenia. Bynajmniej nie chodzi tu oczywiście tylko o mocne alkohole, ponieważ kosztów związanych ze ślubem i weselem jest dużo więcej.

Chrzciny, sylwester oraz różne inne familijne imprezy bez wódki wina i innych alkoholi nie wyróżniają się naprawdę niczym od takich konwencjonalnych. W ustalonym miejscu gra uznany DJ, na twarzy uczestników imprezy królują uśmiechy, Młoda Para tańczy w chmurach, matka i ojciec jednej i drugiej strony stoją zachwyceni. W sumie nie ma oszałamiającego alkoholu, przez jaki szczególnie często te miłe chwile biegną w zapomnienie i zastępuje je zawziętość, niezrozumienie, uszczypliwość oraz potyczki uczestników zabawy.

Jeżeli zamierzasz dowiedzieć się o wiele więcej, kliknij tu – DJ na wesele bydgoszcz

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok