Pranie ekstrakcyjne skuteczna metoda na czyszczenie tapicerki i dywanów

Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych
4 marca, 2017
Kierowcy karetek muszą kończyć specjalistyczne kursy
14 marca, 2017

Pranie ekstrakcyjne skuteczna metoda na czyszczenie tapicerki i dywanów

Pranie ekstrakcyjne - Pranie dywanów - Pranie tapicerki - Skuteczna metoda prania dywanów i tapicerki - Odkurzacz ekstrakcyjny - Czyszczenie dywanów Warszawa - Pranie dywanów Warszawa - Pranie tapicerki Warszawa

Czy jesteś świadomy tego, że pranie ekstrakcyjne likwiduje stare plamy i zanieczyszczenia, zużywając przy tym prawie 100% niebezpiecznych dla nas wirusów i roztoczy? Faktycznie, ta efektywna metoda prania chemicznego jest w stanie przywrócić pierwotny wygląd choćby najbardziej zaniedbanemu dywanowi, czy używanej kanapie w pokoju gościnnym. Unikatowa technologia moczenia pobrudzonych powierzchni praktycznie wchłania brud z wewnętrznych powłok materiału. Skutki prania ekstrakcyjnego są zdumiewające – śliczny zapach i promieniujący wygląd czyszczonych powierzchni. To jeszcze nie koniec! Tą technologią prania chemicznego masz możliwość oczyścić tapicerkę meblową, tapicerkę samochodową, dywan, jak i schowaną w schowku wykładzinę. Pranie ekstrakcyjne jest wszechstronną procedurą czyszczenia zanieczyszczonych powierzchni w 100% bezpieczną dla uczuleniowców. Można wspomnieć także, że pranie ekstrakcyjne nie oddziałuje źle na kondycję czyszczonych materiałów. Wręcz przeciwnie, pielęgnuje je na długi czas.

Istnieje kilka placówek w Warszawie świadczących usługi usuwania zanieczyszczeń technologią prania ekstrakcyjnego. Wiodącą marką w tej sferze jest Pogromca Brudu. Firma zajmuje się praniem powierzchni z tapicerki, a Konsumenci określają ją najlepszą firmą piorącą w stolicy. Prawdopodobnie warto uwierzyć ich rekomendacjom. Jednocześnie w niniejszym tekście otrzymasz informacje o tym na czym konkretnie polega pranie ekstrakcyjne, jakie środki najlepiej sprawdzają się w tej technologii i co można wyczyścić przy pomocy tej złożonej metody. Czytajcie dalej!

Czym charakteryzuje się pranie ekstrakcyjne?

Przede wszystkim dobrze jest nadmienić, że technologia prania ekstrakcyjnego służy do prania takich powierzchni jak dywany, tapicerka meblowa, tapicerka samochodowa i wykładziny. Są to nawierzchnie zwłaszcza narażone na częste zanieczyszczenia, z tego względu standardowe metody czyszczenia nie zapewniają oczekiwanych skutków. Aby na dobre pozbyć się zabrudzeń z wersalki, czy dywanu należy posprzątać nie tylko zewnętrzną warstwę materiału, ale także tą wewnętrzną. Pranie ekstrakcyjne pozwala wnikać do wewnętrznych powłok sprzątanych nawierzchni, co wpływa na to, że ta metoda jest nadzwyczaj efektywna. A czym się ona cechuje? W czyszczeniu ekstrakcyjnym używane są specjalistyczne urządzenia, nazywane ekstraktorami. Takie odkurzacze ekstrakcyjne namaczają warstwy materiału roztworem dezynfekującym. Stary i zaschnięty brud zaczyna się rozcieńczać, po czym maszyna wchłania go z powierzchni zapewniając ładny zapach, nieskazitelną czystość i wysoki standard higieny. Pranie ekstrakcyjne, jako typ prania chemicznego usuwa nie tylko świeże plamy, ale także zabrudzenia, które powstały nawet wiele lat temu. Po tym specjalistycznym zabiegu czyszczącym kanapa, czy wykładzina prezentują się jak nowe.

Proces prania ekstrakcyjnego

Poprzednio zdawkowo przedstawiliśmy samą metodę prania ekstrakcyjnego. Teraz opowiemy Wam jak dokładnie przebiega proces prania ekstrakcyjnego, jakie odkurzacze są eksploatowane podczas mycia i jakie środki chemiczne są najlepsze. Przed podejściem do usługi czyszczenia ekstrakcyjnego warto jest skrupulatnie zanalizować konstrukcję materiału i typ zanieczyszczeń. Pozwoli to korzystniej dobrać środki piorące i obliczyć stosowny czas moczenia, tak by prany materiał nie uległ uszkodzeniu. Potem przechodzi się do etapu namaczania. Ten proces rozpuszcza zaschnięty brud. Kolejnym etapem jest odkurzanie. Zaraz po tym powinno się starannie wysuszyć określoną powierzchnię. I już. Wróćmy teraz do wątku płynów piorących i odkurzaczy ekstrakcyjnych. Tutaj prym wiedzie dobrze znana wszystkim marka Karcher, oferujące domowe i przemysłowe ekstraktory do mycia, oraz płyny do prania chemicznego.

Zalety prania ekstrakcyjnego

Jak już informowaliśmy na początku pranie dywanów i tapicerki metodą ekstrakcyjną pozwala zabić nawet prawie 100% niebezpiecznych bakterii. Na tym jednakże nie zamykają się korzyści tej techniki prania nawierzchni. Pranie ekstrakcyjne usuwa niemiłe zapachy, dla przykładu zapach zwierząt domowych, czy zapach potu. Ponadto konserwuje prany materiał, odświeżając kolor i konstrukcję włókien. Pranie ekstrakcyjne jest mocno rekomendowane osobom z alergiami, gdyż zwalcza roztocza i inne czynniki aktywujące reakcje alergiczne. Jest to znakomita technologia mycia dywanów i tapicerki meblowej. Co raz częściej stosuje się ją również do sprzątania tapicerki w samochodzie, oraz odkażania powierzchni skórzanych (które są wyjątkowo uciążliwe w kosmetyce).

Czy zdecydowałeś się już na skorzystanie z fachowej i wydajnej techniki prania tapicerki? Planujesz ożywić swój pobrudzony dywan na wiosnę? Nie ma doskonalszej formy prania niż pranie ekstrakcyjne. 100% zadowolenie gwarantowane. Firma Pogromca Brudu oferuje pranie dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej, a także czyszczenie mebli ze skóry w Warszawie, a dokładnie w okolicach Bielan. Dysponujemy fachowymi ekstraktorami firmy Karcher i profesjonalnymi płynami myjącymi o przyjemnym zapachu. Zapewniamy dojazd do Klienta i dogłębną analizę czyszczonych nawierzchni. Jesteśmy firmą piorącą polecaną przez wielu Klientów. Skorzystaj z naszych fachowych usług prania już teraz. Wstąp na stronę klikając na zamieszczony obok link: Pranie dywanów Bielany

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok