Projektowanie ogrodów Toruń - firma ogrodnicza
Projekty ogrodów – Toruń Bydgoszcz
30 sierpnia, 2020
Testament toruń -akty notarialne u notariusza w toruniu
Akty notarialne
30 sierpnia, 2020
Kurs angielskiego - szkoła językowa Toruń

Kurs angielskiego - szkoła językowa Toruń

Cambridge English Qualifications

Certyfikat Cambridge English Qualifications jest ważny na całym świecie. Egzaminy wymagają wielofazofych przygotowań. Dzięki nim bez problemu udowodnimy nasze kwalifikacje na niezliczonych rozmowach kwalifikacyjnych, lub podczas próby dostania się na studia. Perfekcyjnie podsumowują nasze umiejętności i przedstawiają je jako certyfikat. Nie w każdym miejscu jest możliwość zdobycia certyfikatu. Taką sposobność oferują tylko profesjonalne kursy angielskiego. Działają one w porozumieniu z Cambridge English Qualifications, dzięki czemu zdobywamy profesjonalny certyfikat. Jeśli podejmiemy decyzję o podejściu do egzaminu, warto jest skorzystać z oferty szkoły językowej, która wesprze nas w nauce. Samemu nie łatwo jest się odpowiednio przygotować. Potrzebne nam są odpowiednie materiały do nauki i ktoś doświadczony, kto pomoże nam skupić się na najważniejszych tematach. Każdy egzamin to inny zakres wiedzy i jest dobrany pod różne grupy wiekowe, jednocześnie oferując nam nowe możliwości. Ułatwia to dostanie się na anglojęzyczne studia czy pracę w międzynarodowym zespole. Dzięki rozdzieleniu egzaminów na różne stopnie zaawansowania prościej jest się do nich dostosować i mamy możliwość wyboru tych najbardziej odpowiednich dla nas.

Certyfikat YLE

YLE, czyli Young Learners English jest certyfikatem powstałym z myślą o najmłodszych. Ocenia on umiejętności na poziomach (Pre A1 Starters, A1 Movers and A2 Flyers). Taki certyfikat mogą zdobyć dzieci między 7, a 12 rokiem życia. Określa to ich zdolności i kieruje do dalszych starań związanych z nauką języka. Prościej jest im na dalszych etapach podejść do bardziej zaawansowanych egzaminów, umożliwiających coraz większe korzyści. Pomaga to też w zdobyciu wyższych stopni w szkołach, czy daje możliwość zwolnień z testów.

Certyfikat A2 Key (KET)

Key English Test jest pierwszym egzaminem z serii Cambridge English Qualifications, umożliwiającym przystąpienie do niego dorosłym. Zdany egzamin reprezentuje zaznajomienie się językiem angielskim na podstawowym poziomie. Pozwala kontynuację nauki na wyższym poziomie i związanie przyszłości z językiem angielskim.

Certyfikat B2 Preliminary (PET)

Na tym etapie zyskujesz sposobność pracy w miejscach związanych z jęcykiem angielskim. Zdobycie certyfikatu oznacza radzenie sobie z językiem w codziennych sytuacjach. Certyfikat jest ceniony na całym świecie.

Certyfikat B2 First (FCE)

First Certificate in English informuje, że poradzisz sobie w środowisku anglojęzycznym takim, jak praca czy studia. Pozwala też na zaliczenie lektoratu na studiach, czy możliwość kontynuowania nauki w innym kraju w języku angielskim. Zdobywając dopasowane wykształcenie pedagogiczne, jest też możliwość prowadzenia lekcji w przedszkolach i klasach 1-3.

Certyfikat C1 Advanced (CAE)

Certificate in Advanced English reprezentuje poziom zaawansowany. Jest uznawany przez najlepsze firmy. Informuje, że umiesz już posługiwać się językiem angielskim tak samo w codziennym życiu, jak i w biznesie.

Certyfikat C2 Proficiency (CPE)

Certificate of Proficiency in English jest już najbardziej zaawansowanym certyfikatem z serii Cambridge English. Oświadcza umiejętności w stopniu bardzo zaawansowanym. Po zdobyciu go potrafimy zrozumieć prawie wszystko, co usłyszymy lub przeczytamy w języku angielskim, nie mamy problemów z językiem oficjalnym i specjalistycznym. Jest też opcja przystąpienia do studiów podyplomowych w języku angielskim.

Business English Certificates (BEC)

Ten egzamin demonstruje umiejętności w codziennych sytuacjach biznesowych. Jest to potrzebne, jeśli zależy nam na przedstawieniu pracodawcy naszych predyspozycji. Przygotowanie do tego certyfikatu zawiera specjalistyczne słownictwo wymagane w sytuacjach biznesowych.

Jak przebiega egzamin Cambridge English?

Każdy z egzaminów definiuje nasze umiejętności w piśmie, czytaniu, słuchaniu i mowie. Dzięki temu jest opcja dokładnej oceny stopnia zaawansowania. Potwierdza to też wagę certyfikatu. Egzaminy zazwyczaj są dzielone na dwie części: pisemną i ustną. Pisemna część składa się z poleceń powiązanych ze zrozumieniem tekstów pisanych oraz słuchanych. W części ustnej egzaminu mamy okazję swobodnej rozmowy w języku angielskim. bierze pod uwagę naszą fleksję oraz wiedzę w różnych tematach, mających miejsce w codziennym życiu. Trzeba brać pod uwagę, że rodzaj egzaminu zależy od tego, jaki certyfikat wybierzemy.

Który egzamin Cambridge English wybrać?

Jeśli nie nie potrafimy ocenić naszych umiejętności, warto jest skorzystać ze szkoły językowej. Tam nauczyciele ocenią nasz poziom zaawansowania i przygotują nas do zdobycia certyfikatu. Możemy odnieść się też do sugerowanych grup wiekowych, ponieważ stopień trudności egzaminu rośnie adekwatnie do poziomów szkolnictwa. Certyfikaty są też powiązane z tym, co pragniemy dzięki nim osiągnąć. Jeśli jest nam potrzebny do wymarzonej pracy, za pewne wybierzemy inny, niż w przypadku starania się na anglojęzyczne studia.

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok