Dobra strona internetowa jest wizytówką firmy
11 kwietnia, 2017
Spadek podlegający opodatkowaniu – prawnik radzi
15 kwietnia, 2017

Telebimy na koncerty, eventy i konferencje

wynajem telebimów telebimy telebimy do wynajęcia

Wynajem telebimów na masowe wydarzenia jest dzisiaj obowiązkowy

Dzisiaj każda poważniejsza impreza musi posiadać odpowiednią oprawę wizualną i dźwiękową. Rejony, w jakich priorytetowe są: wizja, akustyka i światło, koniecznie trzeba rozlokować ultranowoczesne – i bez wątpienia wytrzymałe – urządzenia transmisyjne. Dziedzina rozrywkowa jest specjalnością niezwykle ciężką, ponieważ każdy poszczególny spektakl albo przedsięwzięcie sportowe musi spełnić wymagania większości uczestników. Za każdym razem oczekują oni co rusz na doskonałe przedstawienie bez uciążliwych zakłóceń.

Telebimy to obecnie najbardziej innowacyjne i niezawodne narzędzia, dzięki którym mamy możliwość podczas imprezy grupowej puszczać wielorakie treści, przykładowo reklamy towarów ofiarodawców. Tego typu ekrany używa się jako scenografię wydarzeń komercyjnych, podczas prezentowania mody dla Pań i Panów, naradach i wystawach. Zazwyczaj możemy je dojrzeć w galeriach, na wernisażach i halach sportowych. Mają możliwość sprawować funkcję centralną (dokładnie jak na imprezach muzycznych) lub jako otoczenie (m. in. w wypadku meczy koszykówki). Kolejnym zwyczajem na użytkowanie telebimów jest ulokowanie ich w strefie wielkomiejskiej do przedstawiania treści promocyjnych bądź klasycznych informacji, przykładowo pogody.

Trzeba zaakcentować, że krótko mówiąc nie trzeba inwestować własnych zasobów finansowych w tak kosztowny „instrument”. Coraz częściej nawet potężne placówki korzystają z wynajmu telebimów, gdyż – często w pakiecie – uzyskują pomoc techniczną, m. in. do postawienia kompletnego sprzętu przed wydarzeniem albo jego schowanie i przetransportowanie zaraz po nim. Dzięki przenośnej formy ekrany możemy w prosty sposób wysyłać w takie miejsca, w których są aktualnie nieodzowne. Większość firm, które zawodowo zajmują się umieszczaniem takich wyświetlaczy, mogą skończyć tę procedurę w nieomalże godzinę. Mamy szansę też nieskrępowanie ustawić kąt nachylenia wyświetlacza, jak również przesuwać nim dookoła własnej osi.

Na jakie wydarzenia można wynająć telebim?

Telebim do wynajęcia – albowiem tak zazwyczaj w sieci opisuje się wyświetlacze, które wydzierżawiają różnorakie przedsiębiorstwa – wspaniale będą zdawać egzamin na konferencjach. Częstokroć komunikat nie może „dolecieć” do wszystkich odbiorców (uciążliwe jest uzbieranie ich w jakimś konkretnym obszarze), natomiast wyświetlacze sprawnie redukują powyższy kłopot. Prócz tego wszyscy uczestnicy imprezy mogą aktywnie uczestniczyć w rozmowie, więc na żywo prosić o wyjaśnienia.

Wydarzenia oraz zabawy na świeżym powietrzu, przykładowo imprezy artystyczne, to następne widowiska, na których powinny być zainstalowane wyświetlacze ledowe. Przekaz powinien „dojść” do setek widzów i wcale nie musi być skupiony w jakimś konkretnym miejscu. Nierzadko obok jednego głównego telebimu przygotowuje się parę konkurencyjnych w rozmaitych obszarach miasta, które pozyskują dodatkowych zainteresowanych. Częstokroć takim właśnie wydarzeniem będzie noc kabaretowa, zaś niekiedy występ sławnego zespołu. W pierwszej sytuacji właściwie mogą spełnić swoją rolę dwa telebimy, na których będą koncentrować swoją uwagę obserwatorzy z najodleglejszych stref miasta. W drugim przypadku wskazana jest fachowa scenografia, która opiera się na zamontowaniu najlepszej klasy sprzętu akustycznego, oświetlenia, efektów teatralnych (przykładowo laserów).

Telebimy nie tylko od święta

Ekrany LED są dobrym rozwiązaniem nie tylko na duże widowiska, które zajmują setki lub tysiące widzów. Są dostrzegalne na co dzień, przykładowo w kafejkach bądź w miejskich ogródkach letnich. Te osoby, które z któregoś powodu nie mają sposobności być w nowym mieście na zaskakującym widowisku sportowym, mają szansę bezproblemowo „rozłożyć się” w tzw. „strefie kibica” i spozierać na relację z meczu ulubionej drużyny. Uczestnicy mają szansę zatem liczyć na najdoskonalszą rozdzielczość emitowanego obrazu oraz wspaniałe emocje. Zwykle przedsiębiorstwa, jakie odnajmują przytoczone telebimy, zapewniają także zadaszoną scenkę, stoły w formie długich ław, doskonałe jedzenie i multum dodatkowych zabaw.

Wynajęcie telebimu – jakie są ceny?

W przypadku kiedy planujemy zakupić telebim, wtedy należność będzie wahać się mniej więcej od kilkunastu tysięcy do 60 tys. złotych. Doskonałej klasy, duże telebimy będą generowały koszt od około 47.000 zł i wyżej. Na sto procent lepiej opłaca się wypożyczyć telebim (w szczególności, jeśli widowisko będzie miało charakter jednorazowy). W mgnieniu oka po wpisaniu w wyszukiwarkę, przykładowo zwrotu „telebim wynajem”, można zobaczyć, że ceny wypożyczenia telebimu sportowego zaczynają się orientacyjnie od niecałych stu złotych za dzień. Wszystko właściwie zależy od określonej usługi (i ilości wynajętych telebimów), a także zakresu działań wskazanej firmy.

Jeśli zajął Cię niniejszy tekst oraz pragniesz dowiedzieć się dużo więcej o scenografii audio-wizualnej na różne widowiska, wejdź w link po prawej stronie – Wynajem telebimów – a być może odszukasz to, czego właśnie poszukujesz.

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok